Kryształy w magii, cz. 1

Kryształy w magii. Dlaczego czarownice używają magicznych kryształów do swojej magii rytualnej? Magiczne kryształy to jedne z najczęściej używanych przedmiotów do medytacji, leczenia, rzucania zaklęć. A także po to, by wchłonąć dobre wibracje i otoczyć się wciągającym poczuciem równowagi i kierunku.

Jak działają kryształy?

Wszystko na świecie przenosi inny rodzaj wibracji, w tym kryształy. Wibracje przenoszone przez kryształy mogą pomóc w wyrównaniu i ponownej kalibracji energii z energią kryształu, co może pomóc w podniesieniu osobistych wibracji i osiągnięciu wyższego stanu istnienia. Ze względu na skład i strukturę, z jakiej zbudowane są kryształy, mogą one emitować wibracje o stałych częstotliwościach. To oznacza, że ​​ich wibracje nigdy się nie zmieniają. To czyni je niewiarygodnie potężnymi, ponieważ kiedy kryształy wchodzą w kontakt z niższymi wibracjami. Faktycznie podnoszą wibracje osoby, aby dopasować się do jej wyższych wibracji. W rzeczywistości dostrajają cię do wyższej częstotliwości, pozwalając ci w ten sposób przejść przez duchowe, mentalne i fizyczne blokady. A także zwiększyć podnoszącą na duchu i bardziej pozytywną energię w twoim życiu.

Jak wybrać kryształ?

Istnieją dwa główne sposoby wyboru kryształu, albo z intencją, albo z intuicją. Jeśli po prostu nie jesteś pewien, jaki jest twój ostateczny cel, po prostu pozwól swojej intuicji poprowadzić cię do energii, której potrzebujesz. Ale kiedy zrozumiesz niektóre podstawy kryształów i wiesz, czego szukasz, możesz dokonać wyboru w oparciu o tę wiedzę. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wybór oparty na intuicji, czy intencji, możesz wybrać odpowiedni kryształ, patrząc i osobiście czując każdy inny kryształ, aż poczujesz pociąg do jednego. Może się wydawać, że wybierasz swój kryształ, ale w rzeczywistości to on wybiera ciebie. Świetnym sposobem na „testowanie” kryształów jest trzymanie ich w dłoni. Myślenie o swoich pragnieniach i intencjach, a następnie zauważenie, jak się czujesz. Dostrój się do wszelkich doznań, które mogą się pojawić: ciepła, dreszczy, pulsacji, spokoju, wyciszenia,

Kryształy w magii. Jak korzystać z magicznych kryształów?

Istnieje mnóstwo różnych sposobów pracy z kryształami. Kiedy zaczniesz uczyć się, jak pracować z ich energiami i sprawić, by pracowały dla ciebie, tym bardziej zaczniesz rozumieć, jak możesz ich używać. Niektóre z najczęstszych sposobów używania kryształów to po prostu noszenie ich w kieszeni lub torebce. Inne metody to noszenie ich jako biżuterii, medytacja z jednym w dłoni lub na ciele lub po prostu umieszczenie ich w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *