Rytuały

Rytuały Ochronne i Oczyszczające

Ochronne i przyciągające rytuały, odprawione przez maga posiadającego odpowiednie umiejętności, wiedzę i praktykę, są bardzo skutecznym środkiem zabezpieczającym i usuwającym niechciane blokady i energie.

Rytuał ochronny – cena 400 zł

Rytuał ochronny

Rytuały ochronne stosujemy wtedy, kiedy masz wrażenie, że prześladuje Cię pech i nic Ci się nie udaje. Czasami znasz nawet osobę, która źle Ci życzy. Rytuały ochronne mają na celu otoczenie Ciebie i Twojego domu/ Twoich bliskich energetyczną tarczą ochronną, która nie pozwoli, żeby prześladował Was pech i przydarzały się kolejne kłopoty, dlatego są bardzo pożądanym narzędziem obronnym.

Rytuał oczyszczający – cena 400 zł

Rytuał oczyszczający

Rytuały oczyszczające stosujemy wtedy, kiedy masz wrażenie, że Twoje środowisko, Twój dom nie jest miejscem Ci przyjaznym. Na pewno w momencie, kiedy wprowadzasz się do nowego miejsca – szczególnie wtedy, kiedy jest to dom/mieszkanie z „drugiej ręki”, ponieważ przejmujesz równocześnie energię jego poprzednich mieszkańców,  z ich kłopotami i porażkami. Naturalnie możesz go przeprowadzić również wtedy, kiedy jakiś czas już mieszkasz w tym domu – lepiej późno niż wcale. Z pewnością odczujesz dużą zmianę.  Kiedy jeszcze ? Wychodząc od niezbyt lubianej osoby, o której wiesz, że życzy Ci nie najlepiej. Po każdej większej kłótni między domownikami. Po poważnej chorobie oraz KONIECZNIE po śmierci jednego z domowników. Oczyszczenie energetyczne to dla naszego mieszkania lub naszej aury coś takiego, jak dla nas codzienny prysznic. Po nim też czujemy się lepiej.

Zdjęcie klątwy z osoby lub miejsca – cena 400 zł

Zdjęcie klątwy

Rytuały ochronne i przyciągające są tak stare jak świat.  Pełnią funkcję oczyszczającą, ochronną i przynoszącą szczęście.  Ich działanie opiera się na przekonaniu, że wszystko dokoła nas to energia, ponieważ tak właśnie jest.  Poprzez odpowiednie ukierunkowanie „uwagi” tej energii na sprawy, na których nam zależy, rytuały prowadzą do spełnienia naszych oczekiwań.

Rytuały Ochronne i przyciągające

Nieodzownymi elementami rytuałów są świece, właściwe olejki roślinne, kadzidła o określonym zapachu oraz kamienie o odpowiednim przeznaczeniu i działaniu. Brzmi magicznie i rzeczywiście działa też magicznie – czyli nadspodziewanie skutecznie.