MAGIA MIŁOSNA

Rytuał miłosny

Skuteczny rytuał miłosny na daną osobę, odprawiony przez kompetentnego okultystę, który posiada odpowiednie predyspozycję, wiedzę i praktykę, jest w stanie wzbudzić w drugiej osobie miłość i pożądanie. Urok miłosny umożliwia odzyskanie partnera lub zbudowanie nowego związku. Magia miłosna jest często stosowana, ponieważ umożliwia nam wejście w relacje z osobą, na której nam zależy. Zazwyczaj jest stosowana w trudnych przypadkach, gdzie doszło do zerwania partnerskiej więzi i nie widać możliwości poprawy. Poza tym,  rytuał miłosny ma także zastosowanie w poszukiwaniu partnera i tworzeniu całkiem nowych związków.

Rytuał egipski

Rytuał Miłosny Wiccański

cena: 400 zł

Rytuał Wiccański

Bardzo mocny rytuał, dedykowany dla trudnych przypadków. Rytuał wiąże kochanków w każdej sferze życiowej, pobudza namiętność i pożądanie, sprzyja miłości na całe życie. Rytuał Wiccański rozbudza wzajemne pożądanie, wspomagając sferę erotyczną. Wspiera tworzący się związek w płaszczyźnie duchowej oraz cielesnej.

Rytuał Miłosny Egipski

cena: 500 zł

Rytuał Egipski

Jeden z najsilniejszych rytuałów miłosnych, przyciąga do siebie dwie osoby pomimo przeciwności losu, łączy w sferze duchowej oraz cielesnej. Rytuał może być nieodwracalny. Przeznaczony jest dla osób, które rozstały się z ukochaną osobą, lecz nie mogą o niej zapomnieć i wciąż darzą ją silnym uczuciem miłości. Rytuał jest przeznaczony także dla tych, których miłość jest nieodwzajemniona i nigdy nie były w związku z osobą, ku której pałają głębokim i szczerym uczuciem.

Rytuał Czarne Wesele

cena: 500 zł

Rytuał Czarne Wesele

Jeden z najskuteczniejszych rytuałów miłosnych, do bardzo ciężkich i skomplikowanych przypadków. Rytuał wiąże na stałe, łączy kochanków na całe życie. Jest niezwykle silny i dość czasochłonny. Proszę o zamawianie tylko w przypadku, kiedy jest się pewnym swojej miłości do drugiej osoby. Jest to wymagająca magia, o wielkiej sile i potencjale. Bardzo trudno go ściągnąć. Można to zrobić wyłącznie na prośbę zamawiającego. Czarne Wesele to niezwykle silny rytuał, który ma na celu związanie ze sobą dwojga ludzi – bez względu na wszelkie przeszkody i przeciwności losu. Czarne Wesele powoduje, że dana osoba nie będzie mogła ułożyć sobie życia z nikim innym. 

Rytuał miłosny z krwi

cena: 700 zł

Rytuał z krwi

Najsilniejszy, wzbudzający kontrowersje rytuał, odprawiany z użyciem krwi rytualisty. Rytuał przeznaczony jest dla wyjątkowo skomplikowanych, trudnych przypadków. Najpotężniejsza magia, łączy kochanków na całe życie. Decyzja o tym rytuale musi być przemyślana, ponieważ rytuał jest nieodwracalny. Jest dość kontrowersyjny, jednak to on daje największe szanse na miłość, w beznadziejnych, zdawałoby się bez wyjścia sytuacjach. Cechuje go ogromna skuteczność, dlatego proszę o przemyślany zakup.

Rytuał uzdrawiający związek

cena: 400 zł

Rytuał uzdrawiający związek

Rytuał ten jest przeznaczony dla osób, którym nie układa się w związku. Jeżeli Twój partner zdradza Cię, jeżeli wybuchają miedzy Wami ciągłe kłótnie, to ten rytuał jest dla Ciebie. Rytuał powoduje uzdrowienie związku i budowanie go na gruncie szczerego uczucia miłości i przywiązania. W niedługi czas po rytuale Twój partner zacznie ogniskować swoją uwagę i energię na poprawę łączących Was relacji i utrwalanie związku.