UROKI I KLĄTWY

Klątwy i uroki odprawiane przez rytualistę posiadającego odpowiednie predyspozycje, doświadczenie i wiedzę, są silnym i skutecznym narzędziem realizacji celów.

Klątwa na wroga

była z powodzeniem stosowana już w starożytności.

Klątwa

Uroki i klątwy

klątwy

Uroki:

– Urok niechęci i złości – aby skłócić między sobą konkretne osoby (małżeństwo, związek partnerski, znajomi w pracy/szkole) cena: 400 zł

– przynoszący straty finansowe i popadnięcie w długi cena: 400 zł

– przynoszący utratę szacunku i poważania cena: 400 zł

Urok samotnego drzewa – odwrócenia dusz (skazanie na samotność i zapomnienie) cena: 400 zł

Klątwa

Cena klątw uzależniona jest od indywidualnego przypadku i kształtuje się od 500 zł.

Urok

Urok

Często bywa błędnie utożsamiany z klątwą. Stanowi jednak łagodniejszą formułę magicznej procedury. Ogranicza się do konkretnego, ścisłe wyodrębnionego aspektu ludzkiego życia. Na przykład do sfery ekonomicznej lub emocjonalnej (najczęściej miłosnej). Można rzucić urok na konkretną sytuację, sferę uczuciową, a nawet na ścisłe zdefiniowany przedmiot działalności człowieka. Po uroki sięga się także w celu osiągnięcia awansu społecznego, zawodowego, aby ograniczyć wpływ i zasięg działania konkurencji i po prostu dla wzbogacenia się. Urok może być rzucany przez jedną osobę lub grupę osób. Osoba, na którą go rzucono zmienia sposób postrzegania świata i sama nieświadomie poddaje się działaniu jego wielkiej mocy.

Klątwę można określić mianem uroku spotęgowanego, ponieważ często dotyczy wielu aspektów ludzkiego życia. Można ją rzucić nawet na całą społeczność, a także na miejsce, które niechybnie ulegnie jej destrukcyjnemu działaniu. Osoby porażone niszczycielską mocą klątwy podupadają na zdrowiu i popadają w długi. Opuszcza ich szczęście, tracą status społeczny i majątkowy. Na koniec ich życie rodzinne oraz towarzyskie stają się trudnym do wytrzymania koszmarem.

Uroki

Skuteczna moc klątwy

klątwy i uroki

Destrukcyjna siła klątwy sprawia, że działania podjęte przez osobę nią dotkniętą, zmierzające do naprawy niekorzystnej sytuacji, stają się nie skuteczne i jeszcze bardziej obracają przeciwko niej. Taka osoba nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, a życie jej przemienia się w rozpaczliwą walkę z prześladującym ją pechem i serią czyhających na każdym kroku niepowodzeń.

Oznaki działania klątwy

klątwy zaklęcia

Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne, często wręcz irracjonalne wydarzenia, które niespodziewanie zaczynają dotykać osoby będącej obiektem działania niszczycielskiej siły. „Ostatnio prześladuje mnie jakiś pech” twierdzą ludzie nieświadomi faktu stania się celem magicznego ataku. Nierzadko jest też tak, że bardzo długo ignorują taką możliwość, gdyż nie wierzą w istnienie magicznych mocy, mogących być przez maga intencjonalnie skierowanych na konkretna osobę lub obiekt. W końcu jednak przeciągające się bez końca, stale nawarstwiające się problemy zwracają ich uwagę na taką ewentualność. Siła klątwy i stojące za tym konsekwencje zależą jedynie od stopnia wtajemniczenia osoby ją rzucającej i odporności psychicznej poszkodowanego.

Uroki i klątwy

jak rzucić klątwę

Klątw używano od tysięcy lat. Od niepamiętnych czasów wzbudzały lęk i zaciekawienie. A to przez fakt ich niebywałej wręcz skuteczności, którą mogły się wykazać, jeśli zostały użyte przez właściwą, wtajemniczoną w arkana okultyzmu osobę. Ten, kto posiadł tajemnicę ich mocy i działania, uznawany był za władcę, niekiedy wręcz za bożego powiernika. Magowie, którzy ich używali, chcieli zazwyczaj ochronić się przed mocą innych osób lub przed czyhającym z ich strony zagrożeniem. Najpopularniejsze były rytuały przeklinania (uroki i klątwy).

Kiedy ktoś nam zawadza, stanowi przeszkodę w naszym życiu, to jest to niemal jednoznaczne z tym, że życzymy mu źle. Taka jest po prostu natura większości z nas. Jeśli chcemy kogoś ukarać, ponieważ nas skrzywdził, w takim wypadku będziemy mogli sięgnąć po niezwykle skuteczną moc klątwy. Innym razem, może nie podobać się nam nasz sąsiad lub sąsiadka i jej opryskliwa, uciążliwa rodzina. Powodów do rzucenia klątw znajdziemy wiele. Niekiedy przecież z byle jakiego powodu przeklinamy cały świat, bo mamy po prostu taki kaprys.

Najogólniej rzecz ujmując, użycie klątwy ma na celu ukaranie osoby, na którą ją rzucano, przestraszenie jej, wywołanie u niej poczucia niższości, ukorzenie przed siłą wyższą. Jeśli nie możemy wymusić posłuszeństwa i szacunku w sposób naturalny, wówczas stosujemy zasadę: “nie musisz mnie kochać, wystarczy, że będziesz się mnie bał”. Aby to jednak osiągnąć, będziemy musieli sięgnąć po niezwykle skuteczną moc magii.

WAŻNE! Nie przeprowadzam żadnych rytuałów na kobietach będących w ciąży!