Wróżby

Wróżby kartami Tarota przeprowadzam za pośrednictwem legendarnej już i cieszącej się wśród okultystów wielkim uznaniem tali Ridera Waitea.

Wróżba dotycząca konkretnego zagadnienia, problemu lub dylematu. Analizuję kwestie, takie jak: miłość, związek partnerski, praca, powodzenie materialne. Ale także zdrowie, bezpieczeństwo i inne wskazane przez osobę zwracającą się z prośbą o wyrocznię. – cena: 150 zł

Wróżba dotycząca konkretnej osoby – jej przyszłość bliższa i dalsza oraz związane z nią zagrożenia i nadzieje. – cena: 150 zł

Wróżba otwarta. Jest to sesja dywinacyjna (wróżbiarska), która nie jest powiązana z jednym konkretnym pytaniem lub zagadnieniem. Jej wyrocznia jest długoterminowa i dotyczy rozmaitych, kluczowych zagadnień życia osoby, której stawiane są karty. – cena: 150 zł

Potęga i skuteczność wróżby Tarota

Któż z nas nie chciałby wiedzieć, co go czeka w bliższej lub dalszej przyszłości. Jest to naturalna skłonność człowieka, która ukryta jest za znaczeniem słowa ciekawość. Wróżby rzeczywiście są w stanie odpowiedzieć na wiele nurtujących nas pytań lub wskazać pożądany kierunek działań. Kierunek, jaki powinniśmy obrać w celu uniknięcia czyhających na nas niebezpieczeństw, czy też aby osiągnąć zamierzony cel. Należy pamiętać wszak o jednej, niezwykle istotnej rzeczy. Mianowicie wróżba nigdy, przenigdy nie wieszczy ostatecznych rozwiązań. Jest raczej wskazaniem, co nas czeka, lub czego nie osiągniemy jeśli będziemy postępować tak, jak zwykliśmy dotąd postępować.

Tarot

Niestety, obecnie jesteśmy zalewani różnego rodzaju wróżbami, które można znaleźć w każdym niemal czasopiśmie, i to nie tylko tematycznie powiązanym z zagadnieniami ezoterycznymi. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy, że da się w kilku zaledwie zdaniach przepowiedzieć na najbliższy tydzień czy miesiąc los osób urodzonych dajmy na to w znaku Wodnika i że będzie on identyczny dla wszystkich. Oczywiście jest to bzdura, z której należy się śmiać lub w najlepszym razie ją całkowicie zignorować. Ja w swojej praktyce wróżbiarskiej stosuję karty Tarota. Są one niezwykle skutecznym narzędziem profetyzmu. Wielokrotnie w mojej praktyce zdarzało się, że osoba, której stawiałem wróżbę za pomocą owej niezwykłej talii kart, nawet jeśli początkowo była co do tego sceptycznie nastawiona, koniec końców ulegała tajemniczej nieomylności wskazań Tarota i dalej korzystała z jego niezwykle cennych porad.

Rytuały magiczne

Tak naprawdę nikt nie wie, skąd wzięła się owa nadprzyrodzona talia kart. Legend na temat jej powstania namnożyło się przez wieki sporo. Kiedyś służyły do gry, jednak dziś nikt nie używa ich do tak banalnych celów. Tarot to forma wyroczni, która może nam pomóc w rozwiązaniu życiowych trudności i planowaniu szczęśliwej przyszłości. Podobnie jak astrologia, również i Tarot działa najlepiej, gdy oddamy się w ręce profesjonalisty.

Karty Tarota

są pomocne nawet przy największych życiowych dylematach. Można ich także używać do bardziej prozaicznych celów, jak na przykład do znalezienia życiowego partnera, uzyskania odpowiedzi dotyczącej trafności podjętych przez nas działań zmierzających do wzbogacenia się, wyboru dnia podróży, czy sprawdzenia wiarygodności konkretnej osoby. Zawsze, gdy mamy problem z podjęciem ważnej dla nas decyzji, warto jest poradzić się Tarota.