Kryształ w magii, cz. 2

Kryształ w magii. Do czego służą kryształy? Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, kryształy mogą ci pomóc, będąc twoim systemem wsparcia i tworząc namacalny związek z twoimi celami. Kryształy zapewniają punkt kontaktowy, coś, do czego możesz wrócić, gdy potrzebujesz przypomnienia lub jeśli szukasz ponownego połączenia ze swoimi pragnieniami i celami.

Ustaw swoją intencję

Twoje myśli generują wibracje i właśnie dlatego tak ważne jest ustalenie intencji podczas pracy z kryształami. Posiadanie jasnego poczucia celu może zapewnić wgląd w twoje nadzieje, aspiracje, wartości, marzenia i uczy, jak żyć chwilą, unikając negatywnych wzorców myślowych. Pomyśl o intencjach jak o magnesie, twoje intencje przyciągną rzeczy, które są potrzebne, aby je ożywić.

Aby określić swój zamiar, musisz po prostu zdecydować, co jest dla Ciebie ważne. Zbadaj obszary swojego życia, w których potrzebujesz aktualizacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o karierę, związki, duchowość czy życie towarzyskie, upewnij się, że dokładnie określasz, co chcesz osiągnąć, kiedy chcesz to osiągnąć i dlaczego chcesz to wybrać. Bądź jasny, zwięzły, zapisz je i złóż oświadczenie o zamiarze. Następnie medytuj i skieruj swoje skupienie na tę intencję i przyciągnij moc swojego kryształu, aby zamanifestować swoje pragnienia.

Kryształy oczyszczające, ładujące i konsekrujące

Jednym z najważniejszych i często pomijanych kroków w pracy z kryształami jest oczyszczenie, naładowanie i poświęcenie ich dla osobistych potrzeb. Jak wspomniano wcześniej, kryształy składają się z wibracji i zbierają wibracje skądkolwiek je otrzymujesz.

Zacznijmy od czyszczenia i ładowania. Istnieje kilka różnych sposobów na oczyszczenie kryształu, możesz wybrać preferowaną metodę i zobaczyć, co najlepiej z tobą rezonuje. Oto niektóre z najlepszych sposobów oczyszczenia kryształu i oczyszczenia jego energii:

Słońce/Księżyc: Umieść swój kryształ w świetle słońca lub księżyca w pełni na co najmniej 4 godziny. Moc Księżyca w Pełni może być użyta do ładowania kryształów przez trzy dni przed i trzy dni po właściwym dniu Pełni. Zachowaj ostrożność przy pozostawianiu niektórych kryształów, takich jak Ametyst, na słońcu, ponieważ słońce może usunąć kolor niektórych z nich.

Kryształ w magii

Woda: Przelej wodę przez kryształy, aby usunąć ujemną energię, którą mogły zgromadzić. Uważaj na zamoczenie kryształów, ponieważ woda może zniszczyć niektóre z nich (na przykład selenit).

Sól: Sól to świetny sposób na oczyszczenie i usunięcie negatywnej energii z twojego kryształu. Upewnij się, że używasz dobrej, naturalnej soli, takiej jak himilajska lub morska.

Dźwięk: Misy tybetańskie, mantry Om lub inny rodzaj muzyki o wysokich wibracjach może być również użyty do oczyszczenia twojego kryształu. Po prostu umieść swój kryształ w bliskiej odległości od muzyki i pozwól mu pozostawać w obecności muzyki przez dobry czas (przyzwoicie długa piosenka lub kilka krótkich).

Dym : Zanurz swój kryształ w dymie z płonącej szałwii, kadzidła Copal lub żywicy kadzidłowej, aby go oczyścić.

Ziemia: Możesz zakopać swój kryształ w ziemi (pamiętaj, gdzie) i pozwolić energii Ziemi go oczyścić (najlepiej przez noc).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *