Kryształy i magia, cz. 3

Kryształy i magia. Po oczyszczeniu kryształu trzymaj go w dłoniach i z zamkniętymi oczami weź trzy głębokie oddechy. Jest to przestrzeń miłości i światła. Gdy już tu jesteś, poproś swój kryształ o oczyszczenie go z niechcianej energii lub wcześniejszego naładowania. Wypowiedz mantrę, zgłoś swój kryształ jako swój własny i uwierz, że zadziała dla ciebie iz tobą.

Powiedz coś w stylu: „Ten kryształ jest zasilany najwyższą wibracją miłości i światła i jestem z nim połączony z moim najwyższym ja. Ten kryształ jest oczyszczony z wszelkiej niepożądanej energii lub wszystkich wcześniejszych naładowań. Ten kryształ jest aktywowany i zawiera intencję. . ”. następnie włóż swoją intencję do kryształu i powtórz swoją intencję trzy razy, aby dokończyć konsekrację.

Kilka kryształów i ich cele

Czysty kwarc: Czysty kwarc jest jednym z najlepszych kryształów, jakie można mieć pod ręką. Wzmacnia twoją intencję i jest po prostu niezbędnym elementem w twojej kolekcji. Czysty kwarc to niezwykle wszechstronny kryształ, który wzmacnia wibracje wszystkich otaczających go kryształów. Czysty kwarc może być nawet użyty do oczyszczenia i naładowania innych kryształów. Przeciwdziałają również blokadom negatywnej energii i oczyszczają również Twoje własne pole energetyczne. W rezultacie daje to możliwość zamanifestowania się na znacznie wyższym poziomie.

Selenit: Selenit jest również niezwykle silnym kryształem oczyszczającym. Wydziela pozytywny i zwiększony przepływ wibracji między tobą a innymi kryształami, dając doskonałe poczucie równowagi. Selenit oczyszcza i oczyszcza twoją energię, twoje środowisko i inne kryształy, co promuje najwyższą częstotliwość wibracji. Możesz oczyścić swoją aurę, po prostu machając selenitem wokół ciała i od czubka głowy do stóp. Powtarzaj to, aż poczujesz ulgę i oczyszczenie ciała.

Czarny turmalin: Czarny turmalin jest niezwykle potężny w ochronie i pomaga blokować negatywną energię. Pochłania niższą energię wibracyjną, która może cię otaczać. Umieść czarny turmalin po jednej (lub obu!) stronach drzwi wejściowych do domu lub po prostu noś go ze sobą, aby wykorzystać jego energię ochronną i trzymać z dala od siebie złe wibracje.

Kryształy i magia

Szungit: Szungit jest jednym z najrzadszych kryształów na planecie. Dzięki zawartym w nim przeciwutleniaczom ma również znaczne właściwości lecznicze i chroni przed negatywnymi energiami, które są szkodliwe dla organizmu. Szungit jest jednym z najlepszych kryształów magicznych wspomagających detoksykację ciała, umysłu i duszy. Chroni nawet przed polami elektromagnetycznymi pochodzącymi z elektroniki i technologii. zauważyć, że kryształ ma niezwykle silny wpływ na organizm, dlatego należy go wprowadzać powoli.

Ametyst: Ametyst ma bardzo silne właściwości duchowe i lecznicze. To świetny kryształ, który pomaga wzmocnić intuicję i połączyć się ze sobą, a jednocześnie tworzy bardziej uspokajające i relaksujące środowisko w twoich przestrzeniach, aby usunąć stres, napięcie i zmartwienie. Podczas pracy z Ametystem skup się na swojej intencji i pozwól sobie na ponowne połączenie z wewnętrznym spokojem i spokojem. Jest to również wspaniały kryształ, który jest uzupełniającym narzędziem leczniczym, które można wykorzystać w jodze i/lub medytacji.

Magiczne kamienie

Kwarc różowy: Kwarc różowy to idealny kryształ do łączenia i otwierania serca. Wspiera miłość we wszystkich formach (rodzina, przyjaźnie, romantyczne relacje i miłość własna). Aby wykorzystać energię kwarcu różowego, umieść go na sercu, aby nasycić się energią i skoncentrować się na ciepłych i uspokajających wibracjach.

Kryształy i magia. Praca z kryształami jest naprawdę bardzo korzystną i cudowną rzeczą, którą można włączyć do swojego życia. Możesz zainwestować w książkę o kryształach, aby właściwie poznać wszystkie ich zalety i dowiedzieć się, jak wykorzystać ich energię i naprawdę wprowadzić zmiany na lepsze w swoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *