Zodiak i astrologia

Zodiak i astrologia, znaki zodiaku i ich wpływ na nasze życie, każdy znak wnosi coś do niebiańskiego stołu. Oto, co powinieneś wiedzieć o znakach zodiaku, w tym o mocnych i słabych stronach oraz o tym, jak myślą.

Każdy znak jest potężnym, istotnym elementem układanki, jaką jest zodiak. Cztery żywioły — znaki powietrza, znaki ognia, znaki wody i znaki ziemi — współpracują ze sobą, tworząc kompleksową całość, która przejawia się w twoim życiu jako unikalne cechy osobowości. Chociaż astrologia jest niezwykle złożoną nauką , najbardziej podstawowa zasada astrologii koncentruje się na 12 znanych znakach zodiaku . Na przestrzeni wieków każdy znak rozwinął własne skojarzenia — w tym mity, zwierzęta i kolory — oraz własne cechy. Każdy znak jest oświetlony przez swój własny punkt widzenia, wraz z potężnymi zaletami i wyczerpującymi słabościami.

Zodiak i astrologia

Z perspektywy astronomicznej wiemy, że Słońce się nie porusza, ponieważ jego stabilność zakotwicza cały Układ Słoneczny. Ale z naszego punktu obserwacyjnego na planecie Ziemia Słońce jest w ciągłym ruchu. Możemy polegać na jego codziennych osiągach (w tym inspirujących wschodach i dramatycznych zachodach słońca), a także na jego położeniu na niebie. Twój znak słońca jest określony przez datę urodzenia. Reprezentuje twoją podstawową osobowość, poczucie siebie, romantyczna kompatybilność i sposoby poruszania się po świecie. To astrologiczne umiejscowienie rzuca światło na twoje wrodzone dary, a także na trudne do zauważenia martwe punkty.

12 znaków zodiaku

Rozumiem? Dobry. Teraz przenieśmy to na wyższy poziom. 12 znaków zodiaku jest również podzielonych na podgrupy: cztery potrójne i trzy poczwórne. Potrójne elementy odnoszą się do czterech elementów znaku zodiaku , z których w każdej grupie są trzy znaki zodiaku: Znaki ognia (Baran, Lew, Strzelec), Znaki ziemi (Byk, Panna, Koziorożec), Znaki powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik), i Znaki Wodne (Rak, Skorpion, Ryby).

Znaki zodiaku bardzo często determinują to, co się dzieje w naszym życiu. Ich wpływ doceniali już w starożytności magowie i astrolodzy.

2 thoughts on “Zodiak i astrologia

  1. Dokładnie tak jest. Zodiaki mają ogromny wpływ na nasze życie. Generalnie to planety i układy gwiezdne wysyłają ogromną energię na ziemię. Skuteczny rytuał miłosny i każdy inny też powinien być robiony w odpowiednim czasie.

  2. W moim przypadku sprawdzają się horoskopy, ale stawiane przez kompetentne osoby. A nie takie gazetowe kilkuzdaniowe mądrości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *