Opis znaków zodiaku

Opis znaków zodiaku. Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Baran, pierwszy znak zodiaku, uwielbia być numerem jeden. Oczywiście ten dynamiczny znak ognia nie jest obcy konkurencji. Odważny i ambitny Baran rzuca się w wir walki nawet w najtrudniejszych sytuacjach — a oni zawsze będą dawać z siebie wszystko!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Który znak jest bardziej skłonny do wzięcia sześciogodzinnej kąpieli, a następnie luksusowego szwedzkiego masażu i dekadenckiego deseru? Dlaczego Byk, oczywiście! Byk to znak ziemi reprezentowany przez byka. Podobnie jak ich niebiańskie duchowe zwierzę, Taureanie lubią relaksować się w pogodnym, bukolicznym otoczeniu otoczonym delikatnymi dźwiękami, kojącymi aromatami i soczystymi smakami.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Zodiak

Czy kiedykolwiek byłeś tak zajęty, że żałowałeś, że nie możesz się sklonować, aby wszystko zrobić? To jest doświadczenie Gemini w pigułce. Spontaniczny, figlarny i uroczo nieobliczalny Gemini kieruje się nienasyconą ciekawością. Odpowiednio symbolizowany przez niebiańskie bliźniaki, ten znak powietrzny był zainteresowany tak wieloma zajęciami, że musiał się podwoić.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Reprezentowany przez kraba, Rak płynnie wije się między morzem a brzegiem, reprezentując zdolność Raka do istnienia zarówno w sferze emocjonalnej, jak i materialnej. Nowotwory są wysoce intuicyjne, a ich zdolności parapsychiczne przejawiają się w namacalnych przestrzeniach. Ale – podobnie jak skorupiaki o twardej skorupie – ten znak wodny jest gotów zrobić wszystko, aby chronić się emocjonalnie. Aby poznać ten znak, musisz zdobyć zaufanie!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Rozwiń czerwony dywan, ponieważ przybył Leo. Namiętny, lojalny i niesławnie dramatyczny Lew jest reprezentowany przez lwa, a te porywające znaki ognia to królowie i królowe niebiańskiej dżungli. Są zachwyceni, mogąc objąć swój królewski status: Żywiołowy, teatralny i ognisty Leos uwielbia wygrzewać się w świetle reflektorów i świętować… cóż, siebie.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Znasz wyrażenie „jeśli chcesz, żeby coś było zrobione, daj to zapracowanej osobie?” Cóż, to zdecydowanie jest hymn Panny. Virgos są logiczne, praktyczne i systematyczne w swoim podejściu do życia. Panna to znak ziemi, historycznie reprezentowany przez boginię pszenicy i rolnictwa, stowarzyszenie, które mówi o głęboko zakorzenionej obecności Panny w materialnym świecie. Ten znak ziemi jest w głębi serca perfekcjonistą i nie boi się doskonalić umiejętności poprzez sumienną i konsekwentną praktykę.

Opis znaków zodiaku

Waga (23 września – 22 października)

Równowaga, harmonia i sprawiedliwość definiują energię Wagi. Jako kardynalny znak powietrzny, Waga jest reprezentowana przez łuski (co ciekawe, jedyny nieożywiony obiekt zodiaku), skojarzenie, które odzwierciedla fiksację Wagi na ustanowieniu równowagi. Waga ma obsesję na punkcie symetrii i dąży do stworzenia równowagi we wszystkich dziedzinach życia — zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy sercowe.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Nieuchwytny i tajemniczy Skorpion jest jednym z najbardziej niezrozumiałych znaków zodiaku. Skorpion to znak wodny, który wykorzystuje energię emocjonalną jako paliwo, kultywując potężną mądrość zarówno w sferze fizycznej, jak i niewidzialnej. W rzeczywistości Skorpion czerpie swoją niezwykłą odwagę ze swoich zdolności parapsychicznych, co czyni ten znak jednym z najbardziej skomplikowanych, dynamicznych znaków zodiaku.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Och, do miejsc, do których trafia Strzelec! Ale tak na prawdę. Ten znak ognia nie zna granic. Reprezentowane przez łucznika, Strzelce są zawsze w poszukiwaniu wiedzy. Ostatni ognisty znak zodiaku, Strzelec, rozpoczyna wiele zajęć, takich jak płonące strzały, pogoń za geograficznymi, intelektualnymi i duchowymi przygodami.

Zodiak

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Co jest najcenniejszym zasobem? Dla Koziorożca odpowiedź jest jasna: czas. Koziorożec wspina się po górach prosto na szczyt i wie, że cierpliwość, wytrwałość i poświęcenie to jedyny sposób na skalowanie. Ostatni ziemski znak zodiaku, Koziorożec, jest reprezentowany przez kozę morską, mitologiczne stworzenie o ciele kozy i rybim ogonie. W związku z tym Koziorożce są wykwalifikowane w poruszaniu się zarówno po sferze materialnej, jak i emocjonalnej.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Pomimo „wody” w nazwie, Wodnik jest w rzeczywistości ostatnim znakiem powietrznym zodiaku. Innowacyjny, postępowy i bezwstydnie rewolucyjny, Wodnik jest reprezentowany przez nosiciela wody, mistycznego uzdrowiciela, który obdarza ziemię wodą lub życiem. W związku z tym Wodnik jest najbardziej humanitarnym znakiem astrologicznym. Pod koniec dnia Wodnik poświęca się uczynieniu świata lepszym miejscem.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Opis znaków zodiaku. Gdybyś sprawdził słowo „psychiczny” w słowniku, z pewnością obok niego znalazłoby się zdjęcie Ryb. Ryby to najbardziej intuicyjny, wrażliwy i empatyczny znak całego zodiaku — a to dlatego, że jest ostatnim z ostatnich. Jako ostatni znak, Ryby pochłonęły każdą lekcję – radości i ból, nadzieje i obawy – wyuczone przez wszystkie inne znaki. Jest to symbolizowane przez dwie ryby pływające w przeciwnych kierunkach, reprezentujące stały podział uwagi Ryb między fantazję a rzeczywistość.

3 thoughts on “Opis znaków zodiaku

  1. Znaki zodiaku i horoskopy to już codzienność. W każdej gazecie jest tego pełno. Polecam jednak czasopisma branżowe. TE które sa nakierowane na parapsychologie, a nie codzienne brukowce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *