Zaklęcia miłosne

Zaklęcia miłosne. Biała magia dla małżeństwa z miłości

W sztuce magicznej, która oddziałuje na ludzi jedynie energią światła, rytuały weselne uchodzą za najtrudniejsze, a przez to najdroższe. Jeśli związki na poziomie romansu dają tylko trochę doświadczenia i nie wpływają radykalnie na losy, to małżeństwo z tobą zmienia całe życie mężczyzny. Odbudowuje jego nawyki, sprawia, że ​​podąża za celami, które w przeciwnym razie byłyby dla niego nieważne lub wcale przed nim. Stając się mężem, musi się tobą opiekować, być odpowiedzialnym za przyszłe dzieci. Musi kupić nieruchomość, pomyśleć o opłaceniu edukacji i rachunków medycznych i wielu innych rzeczach.

Niezwykle trudno jest zmienić czyjeś przeznaczenie. Jest to tym trudniejsze, im większe są Twoje potrzeby. Możesz zrozumieć, jak poważne są twoje intencje, jeśli odpowiesz na proste pytanie: „Czy zastanawiałeś się, jak długo będziesz mieszkać ze swoim ukochanym mężczyzną?” Większość ludzi, dopiero po usłyszeniu tego, zdaje sobie sprawę, że nie szukali tak daleko. Że nie wyobrażały sobie, że całe życie będą z tylko jednym mężczyzną. To wyjaśnia, dlaczego zdecydowana większość dzisiejszych zaklęć pozwala żyć w małżeństwie tylko przez kilka lat, a następnie złożyć wniosek o rozwód. Ale ty tego nie chcesz, prawda?

Zaklecia miłosne

Zaklęcia miłosne małżeńskie, jak już powiedzieliśmy, mogą być słabe, dając tylko kilka nudnych i niezbyt niezwykłych lat życia małżeńskiego. Ale nie są tak złe, jak mogłoby się wydawać. Szybkie zaklęcie daje ci szansę cofnięcia wszystkiego, jeśli nie chcesz zatrzymać kogoś na zawsze w swoim życiu. Spróbujesz więc z nim zamieszkać, przekonasz się, czy jesteś gotowa zachować dla kogoś dziewictwo i czy wybrany mężczyzna nadaje się dla Ciebie jako stały towarzysz i partner. Jeśli większość odpowiedzi okaże się „nie”, to nawet dobrze, że ślubna miłość skończy się bardzo szybko. Ale jeśli twoje intencje są poważne, zawsze zamawiaj silne zaklęcia. Trwają znacznie dłużej. Ponieważ mamy do czynienia z białymi czarami, wiele z tych czarów nie traci swojej pierwotnej mocy, dopóki nie stracisz miłości. Może to nastąpić za kilkadziesiąt lat.

4 thoughts on “Zaklęcia miłosne

  1. Najskuteczniejsze zaklęcia miłosne są wtedy jak się w nie mocno wierzy. Przynajmniej ja tak sądzę. Na pewno trzeba mieć wiedzę i w ogóle ale chyba najważniejsze to żeby bardzo mocno w to wierzyć

  2. Wiara jest ważna we wszystkim. Nie tylko w magii. Jak się mocno w coś wierzy można to przyciągnąć. Niedługo będzie to już nauka.

  3. Wiara jest pomocna. Ale rytuały działają same w sobie. Miałam rytuał miłosny i nie wierzyłam. Ale chciałam się przekonać. Po prostu nie wierzyłam, a jednak zadziałał. I co? Nie było wiary, a rytuał zadziałał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *