Najsilniejsza magia miłosna

Najsilniejsza magia miłosna. Nie możesz wysłać bogactwa przez rytuał, ale możesz uczynić go mądrzejszym, a wtedy osoba wymyśli, jak zarabiać pieniądze. Głównym celem takich rytuałów jest zmiana sposobu myślenia danej osoby. Można ją wyostrzyć, jak świeżo zaostrzony ołówek i napełnić wiedzą, podłączając ją do tzw. „bibliotek kosmicznych”, albo można ją zgasić, powodując degradację psychiczną. Ale zamierzamy rzucić zaklęcie spraw, by cię pokochał, i dlatego tak ważne jest dla nas, jak rozkochać kogoś za pomocą włosów. Odbywa się to dzięki temu, że mężczyzna:

.Najsilniejsza magia miłosna. Zaczyna myśleć o tobie.

Wkraczasz w jego sny, stając się nie tylko głównym bohaterem, ale i najbardziej pożądanym obiektem.

Zmieniamy jego postrzeganie Ciebie i już na Twój widok, słysząc Twój głos wybrany przez Ciebie obiekt zaczyna doświadczać prawdziwego szczęścia.

Twój obraz wypełnia jego sny.

Nie jest już w stanie wyobrazić sobie swojej przyszłości bez ciebie, ponieważ jesteś jedyną rzeczą, dla której będzie istniał, gdy zostanie wypełniony zaklęciem wiedźmy.

Najsilniejsza magia miłosna. Spraw, by się we mnie zakochał: Zaklęcie na Włosach

Im więcej włosów uda Ci się zebrać i wysłać, tym silniejszy będzie efekt. Ale nie wszystkie fryzury mogą być używane. Po pierwsze, nie można wysyłać martwych włosów, które same wypadły. Można je odróżnić albo po tym, że są złamane, albo po obecności cebulki. Albo po tym, że są całkowicie lub częściowo przebarwione – siwe włosy. Po drugie, źle jest czarować przez włosy farbowane specjalną farbą lub poddane rozjaśnianiu. Po trzecie, nie jedz włosów z głowy osoby, która w ciągu ostatnich sześciu miesięcy przeżyła poważne załamanie psychiczne lub poważną chorobę ciała. W żadnym wypadku nie wyczaruj osoby, która obcina własne włosy. Uważa się, że taka osoba odetnie wszystkie zaklęcia miłosne podczas samodzielnego strzyżenia włosów, a magia nie pozostanie w jego ciele.

Magia na włosach, która sprawi, że ktoś cię pokocha

Samodzielne odprawianie takich rytuałów to zły pomysł. Nawet jeśli uda ci się usunąć wszystkie włosy z głowy mężczyzny, szanse na wyrządzenie mu nieodwracalnej krzywdy są tak duże, że lepiej nie ryzykować. Zwykle samozwańcze czarownice powodują uszkodzenie mózgu podmiotu za pomocą takich zaklęć. Czasami doprowadzają się do szaleństwa. Ponieważ choroba jest sztuczna, dość skutecznie poddaje się ją magicznemu leczeniu. Ale powiedz mi, czy warto doprowadzać człowieka do skrajności. Jeśli znacznie łatwiej jest od razu wysłać jego pasmo do rzucającego, aby w mgnieniu oka cieszyć się długo wyczekiwanym uściskiem.

5 thoughts on “Najsilniejsza magia miłosna

  1. Trzeba w to jeszcze mocno wierzyć chyba. Podobno najsilniejsze zaklęcie miłosne to rytuał z krwi. Ale opinie są różne. Sporo osób twierdzi, że najsilniejsze zaklęcie miłosne to czarne wesele

  2. Zdecydowanie rytuał krwi. Miałam czarne wesele i nie pomogło, a rytuał krwi zadziałał i to szybko. I wcale w to jakoś nie wierzyłam po tym niepowodzeniu czarnego wesela. A jednak stało się

  3. Tak bo rytuał krwi jest podobno najlepszy. Nigdzie nie ma opisu jak go odprawić. Nikt też nie chce tego zdradzić. Szkoda że nie ma filmików jak to robić.

  4. To jest wiedza strzeżona przez tych co ją znają. Trudno żeby wrzucali filmiki z rytuałów. Ale potwierdzam rytuał krwi jest najsilniejszy. Moja znajoma miała czarne wesele i zadziałał jeszcze szybciej niż u mnie. Ale ona miała słabszy przypadek. Wcześniej miała też rytuał egipski. Może to się jakoś skumulowało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *