Magia miłosna i czakry

Magia miłosna i czakry. Najpotężniejsi mistrzowie okultyzmu twierdzą, że w końcu człowiek musi myśleć nie o tym, co zewnętrzne, ale o tym, co wewnętrzne. Nie zabronią Ci oczywiście poprawy kondycji skóry i zarysu talii. Ale prawdziwe piękno, jak są przekonani, rodzi się ze światła czystej duszy emanującej potężną energią. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy czakry zostaną oczyszczone i ponownie uruchomione. Wyobraź sobie, co zyska mężczyzna, dotykając Twojego wewnętrznego piękna:

Uczucie przebudzenia ze snu, jasności i pełni życia.

Niesamowite, nieznane wcześniej, nieznane doznania seksualne.

Radość z komunikowania się z niesamowicie interesującą kobietą (a taką kobietą staniesz się dla niego).

Przekonanie, że jest ceniony, szanowany, uważany za człowieka wyjątkowego.

Możliwość oczyszczenia się obok Ciebie i nabrania sił witalnych.

Kontakt z tajemniczym, przez co partner zaczyna być postrzegany jako istota wyższego rzędu.

Znacznie więcej tego, o czym można przeczytać na stronie, link, do którego już podaliśmy w tym artykule.

Niestandardowe przykłady białej magii dla miłości

Magia miłosna i czakry

Cały czas mówimy o zaklęciach miłosnych jako o możliwości zmiany przyszłości. Ale są stworzone nie tylko do tego. Doskonale odmieniają teraźniejszość. Wiedzą o tym już żony, które kiedyś zaczęły tracić duchowe połączenie ze swoimi mężami. Miłość często przemija i zużywa się, jak rzecz, która była noszona zbyt długo. Każdy z wiekiem zmienia priorytety i marzy o nauczeniu się czegoś innego niż to, co stało się codziennością. Małżeństwa się rozpadają, ale nie każdy jest gotowy się do tego przyznać. Potem rzucają uroki na własnych mężów, przez co zakochują się na nowo, a do żon wyciągają rękę w przypływie odnowionej namiętności.

Jak rzucić zaklęcie wiążące dla innej osoby

Czasami nie możemy przejść obok cierpiących krewnych i przyjaciół. Jeśli widzimy, że ktoś ma pecha, że ​​jest zbyt długo sam, idziemy do wiedźmy i prosimy ją o pomoc. Raczej ci nie odmówi. Ponieważ żaden prawdziwy profesjonalista nie odmówi pomocy, mówi czarodziej Maxim https://spellshelp.com. Cokolwiek można zrobić dla ciebie, można zrobić dla innego. Jeśli chcesz obdarzyć kogoś miłością, ocalić go od znudzonej, niemal zmiażdżonej samotności, masz do tego pełne prawo. Warto to zrobić choćby po to, by złagodzić swoją karmę i przyciągnąć niesamowite szczęście. W końcu za każdym razem, gdy wyświadczymy komuś dobro, Wszechświat uśmiecha się do nas i wręcza nam obowiązkową nagrodę.

Z taką samą hojnością traktuje zakochanych. Nie wierzcie, że istnieją nieodwzajemnione uczucia zrodzone po to, by znosić cierpienie. Wiele wieków temu ludzie otrzymali jasną magię miłości, aby każdy mógł znaleźć odpowiedź i swojego prawdziwego jedynego partnera. Jeśli odmówisz skorzystania z tego wspaniałego daru, obwiniaj tylko siebie za swój bałagan. Tak, żyjemy w materialnym świecie, który w nic nie wierzy. Ale uwierz nam, że czas zmienić przekonania, które tak długo Ci przeszkadzały. Nadeszła chwila, kiedy stoisz na rozdrożu, masz przed sobą dwie drogi: pierwsza to zostawić wszystko tak, jak jest, by znów użalać się nad sobą w samotne wieczory. Drugim jest spotkanie miłości, którą obdarzy Cię potężna, świetlna, profesjonalna magia.

2 thoughts on “Magia miłosna i czakry

  1. Czakry na pewno są ważne. Ale dla nas samych. Rytuały działają raczej niezależnie. Rytuał miłosny na powrót partnera może go wrócić jak jest dobrze odprawiony. Czarne wesele, rytuał egipski i rytuał z krwi to najsilniejsze rytuały miłosne. Ale czakry zawsze dobrze jest mieć odblokowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *