Sztuka rzucania zaklęć

Sztuka rzucania zaklęć. Zaklęcie to wszystko, co jest wykonywane z magiczną intencją. tymczasem zaklęcie to zaklęcie tworzone za pomocą słów. Jedyną różnicą między rzucaniem monetą, warzeniem naparu lub wznoszeniem stożka mocy — czyli kultywowaniem energii poprzez stopniowe zwiększanie tempa tańca, intonowania lub gry na instrumencie — jest twoje połączenie z akcją. Pamiętaj, że kosmiczni wojownicy, przedmioty i rytuały są tylko kanałami dla naszej wrodzonej mocy. Przedmioty same w sobie nie są z natury magiczne, po prostu pomagają nam ukierunkować naszą własną energię.

Zasady rozróżniania różnych rodzajów zaklęć

Najbardziej udane zaklęcia to te, które mają swój cel. Innymi słowy, twoje dążenie do magicznej manifestacji powinno być odpowiedzią na palące pragnienie lub potrzebę. Twoje zaklęcie może być reakcją na wydarzenia. Takie jak okazja zawodowa w odpowiednim czasie. Lub pomysł: na przykład twoje nowo odkryte zainteresowanie tworzeniem zaklęć. Ale najlepiej unikać tworzenia w skrajnym stresie emocjonalnym. Wynik twoich manifestacji zawsze będzie odzwierciedlał twój temperament w momencie tworzenia: jeśli podsycasz swoje zaklęcie szaleństwem, spodziewaj się nieprzewidywalnych rezultatów. Aby osiągnąć pozytywne i znaczące rezultaty, skieruj swoją magiczną energię ze skupieniem, mądrością i empatią.

Sztuka rzucania zaklęć. Kieruj swoją magiczną energię ze skupieniem, mądrością i empatią.

Ostatecznie zaklęcia służą jako pośrednicy, którzy jednoczą byty poprzez koncepcje. Chociaż istnieje nieskończona liczba sposobów tworzenia zaklęć, istnieją różne rodzaje zaklęć w zależności od sposobu łączenia bytów. Te wzorce połączeń pokazują różne sposoby, w jakie zaklęcie może stworzyć — lub złamać — więź. Przyjrzyjmy się niektórym z najpopularniejszych atrybutów zaklęć.

Korespondencje to powiązania między tym, co niematerialne, a tym, co fizyczne. Które możesz utworzyć za pomocą narzędzi, których używasz do rzucania zaklęć. Czasu, który zdecydujesz się rzucić, i nie tylko. Na przykład każda planeta reprezentuje charakterystyczną koncepcję lub działanie. Merkury symbolizuje komunikację, podczas gdy Wenus symbolizuje romans, a Mars symbolizuje determinację. Podobnie każda „tradycyjna” planeta (te ciała niebieskie odkryte gołym okiem) jest powiązana z innym dniem tygodnia. Jeśli zamierzasz rzucić zaklęcie miłosne, najlepiej stworzyć swoje zaklęcie w piątek, dzień Wenus.

Korespondencje

Wiele korespondencji (jak te wyszczególnione w powyższym przykładzie) było honorowanych przez wieki. Inne są jednak bardziej współczesne; na przykład lustra są teraz czasami używane jako naczynia do inkantacji, na przykład gdy trzykrotnie mówisz do lustra „Krwawa Mary”. Istnieje wiele zasobów , które badają tę koncepcję, więc możesz być pewien, że zawsze znajdziesz więź, która odpowiada Twoim zainteresowaniom lub pożądanemu rezultatowi.

5 thoughts on “Sztuka rzucania zaklęć

  1. Najsilniejszym rytuałem miłosnym jest rytuał krwi. Trzeba znać tę sztukę bardzo dobrze, żeby coś z tego wyszło

  2. Na pewno trzeba na tym się znać. Najsilniejszy rytuał miłosny zależy nie od samej jego formuły. Ważne kto go odprawia. Może to być czarne wesele, rytuał z krwi, rytuał egipski.

  3. Tak, ale teraz wiele osób samemu wykonuje rytuały miłosne. Ciekawe z jakim skutkiem. Myślę, ze marnym. Jest tego teraz tyle w internecie. Łatwo można znaleźć opisy rytuałów miłosnych.

  4. Sama wykonałam rytuał miłosny na powrót partnera i efekt niezadowalający. Wrócił, ale musiałam zamówić u rytuał miłosny u profesjonalisty. Ale czy ten mój rytuał się do tego przyczynił to nie wiem

  5. Jak się na tym nie zna to lepiej za to się nie zabierać. Poza tym wątpię, żeby takie domowe rytuały coś dały. Przecież trzeba mieć specjalne narzędzia, właściwe książki i dar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *