Sympatia i antypatia w magii

Sympatia i antypatia w magii. To zjawisko przyciągania się sił nazywamy sympatią, natomiast zjawisko sił odpychających się nazywamy antypatią. Praktyka współczucia sugeruje, że dwa obiekty lub byty połączone w jednym królestwie zawsze połączą się w innym królestwie. Innymi słowy, „podobne przyciąga i podobne”. Klasyczne zaklęcie współczucia wprowadza kochanków poprzez powolne zbliżanie do siebie dwóch symbolicznych świec. Kiedy świece się dotykają, powstaje zjednoczenie, a świece są związane wiciokrzewem, aby zapewnić słodkie partnerstwo.

Inne zaklęcie miłosne polega na wyrzeźbieniu imienia i daty urodzenia (lub znaku zodiaku) ukochanej osoby w czerwonej siedmiodniowej świecy . Wyraź swoją intencję głośno i pewnie, zapal świecę i pozwól jej całkowicie się wypalić. (Jeśli trzymanie świecy w płomieniach nie jest bezpieczne, powtarzaj tę intencję za każdym razem, gdy ponownie zapalasz knot.) Zwróć uwagę na płomień: czy jest mocny? Ciemny? Poruszasz się chaotycznie? Są to oznaki tego, jak rozwija się twój upragniony romans.

Sympatia i antypatia w magii

Z drugiej strony antypatia odpycha siły. Aby trwale usunąć kogoś ze swojego życia, umieść świecę (mocno związaną sznurkiem lub drutem) w zamrażarce, aby „zamrozić”. Możesz też odesłać kogoś na zawsze, pisząc jego imię i nazwisko na kartce papieru i wysyłając ją pocztą do miejsca, w którym nie można jej dostarczyć — pamiętaj tylko, aby nie podać adresu zwrotnego.

Zakażenie

Kiedy podarujesz ukochanej osobie specjalny urok, może on symbolizować twoją bliskość i stać się reprezentacją twojego związku. Podobnie zaklęcia zarażające opierają się na zasadzie „raz w kontakcie, zawsze w kontakcie”: Byty, które były w kontakcie wcześniej, pozostaną w kontakcie w jakiś sposób, nawet jeśli zostaną fizycznie rozdzielone.

Aby wykonać zaraźliwą magię, musisz zdobyć coś, co wcześniej należało do celu (na przykład kosmyk włosów, kawałek ubrania, a nawet zużytą serwetkę). Ponieważ istnieje już kosmiczne połączenie między jednostką a obiektem, twoje magiczne intencje zostaną wzmocnione poprzez zarażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *