Rytuały ochronne i oczyszczające

Rytuały ochronne i zaklęcia, które można wykonać samemu w domu

Rytuały ochronne

Jeśli czujesz, że otaczają cię negatywne energie lub gdy osoba lub duch ma złe zamiary wobec ciebie, istnieje wiele zaklęć ochronnych, które możesz z łatwością wykonać w zaciszu własnego domu. Jeśli jesteś wyznawcą określonej ścieżki – Wiccan, Santeria, Druid lub Pagan – istnieją specjalne zaklęcia chroniące ciebie, twoich bliskich i dom przed kimkolwiek lub czymkolwiek, co grozi krzywdą. Nawet jeśli nie podążasz konkretną ścieżką duchową, wiele wysoce skutecznych rytuałów ochronnych ma z natury charakter ogólny, przekraczając granice metafizycznych przekonań i religii.

Zaklęcie Ochronne Butelki

To zaklęcie „wiadomość w butelce” to zarówno tradycyjne czary, jak i Wiccan, i służy ono do ochrony przed wszystkimi, którzy chcą wyrządzić Tobie krzywdę fizycznie lub emocjonalnie, chcą oczernić Twoją reputację lub stanowią zagrożenie dla dowolnego aspektu Twojego bezpieczeństwa.

Potrzebne ingrediencja:

– Moździerz i tłuczek

– 1 butelka z korkiem lub pokrywką

– Papier pergaminowy z owczej skóry

– 4 łyżki stołowe: kadzidła lub mirry, opiłków żelaza, soli morskiej, mchu dębowego lub proszku z korzenia irysa

– 1 biała świeca

– Czarna nić

– Czarny tusz (możesz także użyć czarnego długopisu)

Zmiel pierwsze cztery składniki za pomocą moździerza i tłuczka, a następnie odłóż na bok. Wytnij kawałek pergaminu z owczej skóry, aby zmieścił się w butelce. Czarnym tuszem napisz: „Neutralizuję moc (imię osoby, która zamierza Cię skrzywdzić), która została wyemitowana, aby wyrządzić mi krzywdę. Proszę, aby moc ta została zneutralizowana dla dobra wszystkich. Niech tak będzie!

Następnie należy zwinąć pergamin z owczej skóry, związać go czarną nitką i umieścić w butelce. Napełnić butelkę zmieszanymi suchymi składnikami i zamknąć zakrętką lub korkiem. Zapalić białą świecę i przekręcić butelkę przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Wreszcie należy ją uszczelnić płynnym białym woskiem świecy. Na koniec należy zakopać butelkę w miejscu, w którym nie będzie istnieć niebezpieczeństwo, ze zostanie wykopana, czy też uszkodzona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *