Lalka Voodoo

Magia voodoo obrosła w setki twierdzeń, które sprawiają, że boimy się jej jak ognia. Wszystko to oczywiście wina filmów, które przedstawiają tą sztukę jako tworzenie lalek w które wbija się igły i w ten sposób torturuje korespondencyjnie daną osobę. Tymczasem, choć jak wiemy za pomocą magii można kogoś skrzywdzić, to można również mu pomóc i przyciągnąć do niego pozytywne zdarzenia i rzeczy. Magia ta nie jest tutaj wyjątkiem! Lalka voodoo może służyć rozmaitym celom.

lalka voodoo

Poniżej przedstawię proces tworzenia lalki voodoo, rzucania z nią zaklęć, a także rytuał ożywienia i odczynienia.

Lalka Voodoo

Na początek musimy zacząć od wykonania laleczki. Uszyjmy ją z materiały i starajmy się, żeby jak najbardziej przypominała człowieka (chyba, że czar dotyczy zwierzęcia). Jeśli się uda spraw, by laleczka voodoo jak najbardziej kojarzyła się z już osiągniętym celem Twojego zaklęcia, a nie aktualnym stanem. Z tyłu głowy lalki należy natomiast wszyć trochę włosów tej osoby, a na miejscu głowy nakleić zdjęcie celu  – najlepiej jakby był on szczęśliwy (jeżeli odprawiamy magię dla dobra danej osoby). Naszyj też część ubrania tej osoby, a pod nim włóż trochę siana. W trakcie tworzenia lalki wyobrażaj sobie sytuacje, jakby cały rytuał już zadziałał. Pamiętaj jeśli nie możesz zdobyć ubrania, czy włosów tej osoby, nie zamartwiaj się. Są to pomocne rzeczy, ale to główne dzięki Twojej woli laleczka stanie się prawdziwą osobą.  Taką lalkę z równym powodzeniem możesz też stworzyć z wosku, chleba, a nawet papieru.

Rytuał ożywienia lalki

Zakreśl magiczny krąg. Następnie zapal świecę w kolorze niebieskim, a potem skrop swoją laleczkę wodą zmieszaną z solą. Teraz podnieś lalkę do góry i powiedź: Niech spłynie na Ciebie błogosławieństwo o stworzenie, które powstało z pracy moich rąk. Nie jesteś już tkaniną, ale masz ciało i krew. Nazywam Cię… (podaj tu imię osoby dla której jest czar). Ty jesteś nim między światami i w każdym z nich.  Teraz najważniejsza rzecz –  Rzuć zaklęcie. Dla przykładu jeśli wykonujesz czar uzdrowienia ujmij lalkę w dłonie i wizualizuj jak oplata ją piękne, białe światło. Potem napnij całe ciało i zobacz przed oczami sytuacje, jakby twój czar już się wypełnij. Wizualizuj też białe światło wyobrażając sobie osobę dla której dzieje się twoja magia.

Pamiętaj jeśli wykonujesz zaklęcie uzdrawiające postaraj się przelać więcej światłą w tą chorą część.  Jeśli natomiast czar ma np. charakter miłosny możesz wyobrażać sobie czerwone światło lub serca które wnikają w lalkę. Warto też wymyślić słowa zaklęcia, które do Ciebie przemówią i zwiększą energię. Następnie połóż lalkę na ołtarzu i rozwiąż swój krąg. Nie zabieraj laleczki ze swojego ołtarza dopóki Twoja magia się nie wypełni. Kiedy już tak się stanie, zrób rytuał odczynienia: Znów stwórz krąg i ponownie skrop lalkę wodą zmieszaną z solą. Powiedź: Niech spłynie na Ciebie błogosławieństwo. Zabieram Ci imię (podaj tu imię osoby dla której był czar) i nazywam Cię lalką, stworzoną z tkaniny.  Między światami i we wszystkich światach. Niech tak się stanie. Więź już nie istnieje. Bądź błogosławiona.

Natomiast co do materiału życia, który użyłeś w tworzeniu lalki (włosy, paznokcie itp.), najlepiej oddać go płomieniom poprzez zwykłe spalenie lub przekazać go osobie dla której czar był rzucany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *