Rytuał Rozmazywania

Prosty rytuał rozmazywania

Rytuał rozmazywania
Rytuał rozmazywania

• Rytuał rozmazywania. Rozmazywanie to rytuał oczyszczania fizycznej przestrzeni, przedmiotu lub osoby z energii. Jeśli masz rytuał medytacyjny, możesz spalić Sage lub Palo Santo przed praktyką. Pomoże to przygotować twoją energię i umysł do medytacji i pozwoli ci łatwiej się połączyć.

• Najpierw zaczynasz od prostej intencji skupienia się na oczyszczeniu negatywnej energii z twojej przestrzeni i umysłu.

• Kiedy już masz na myśli swój zamiar, zapal Sage lub Palo Santo i trzymaj pod kątem 45 stopni, kierując końcówkę w dół w kierunku płomienia. Pozwól mu się palić przez 30 sekund, a następnie zdmuchnij.

• Umieść go na dowolnej żaroodpornej, płonącej powierzchni, takiej jak muszla słuchotek, tradycyjne naczynie używane przez rdzennych mieszkańców Ameryki, które reprezentuje żywioł wody.

• Pozostawiony do odpoczynku kij będzie się tlić i wydzielać dym przez około 5 minut. Jeśli jest używany do rozmazywania, chodź po pokoju, przestrzeni, przedmiocie lub osobie, wachlując dym w całości, jednocześnie skupiając się na oczyszczeniu i oczyszczeniu negatywnej energii.

• Kiedy skończysz rozmazywanie i usuniesz negatywną energię, musisz wepchnąć pozytywną energię w przestrzeń, aby utrzymać równowagę. Aby to zrobić, zadeklaruj głośno lub po cichu swój zamiar w głowie.

Kiedy rozmazać?

Przed pójściem spać po długim dniu spędzonym z ludźmi

Przed i po gościach w domu

Kiedy wprowadzasz się do nowego domu

Kiedy zaczynasz nową pracę

Gdy zaczynasz własną firmę

Przed i po sesji leczniczej

Przed medytacją

Po każdej chorobie

Po kłótni/konflikcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *