Rytuał miłosny z krwi

Rytuał miłosny z krwi to najsilniejszy, wzbudzający kontrowersje rytuał, odprawiany z użyciem krwi rytualisty. Rytuał przeznaczony jest dla wyjątkowo skomplikowanych, trudnych przypadków. Najpotężniejsza magia, łączy kochanków na całe życie. Decyzja o tym rytuale musi być przemyślana, ponieważ rytuał jest nieodwracalny. Jest dość kontrowersyjny, jednak to on daje największe szanse na miłość, w beznadziejnych, zdawałoby się bez wyjścia sytuacjach. Cechuje go ogromna skuteczność, dlatego proszę o przemyślany zakup.

Rytuał miłosny z krwi
Rytuał miłosny z krwi

RYTUAŁ MIŁOSNY, UROK MIŁOSNY, MAGIA MIŁOSNA

Rytuały miłosne, uroki miłosne, erotyczne i przyciągające działają wszystkie na podobnej zasadzie. Czynności symboliczne i fizyczne, wykonywane podczas uroków miłosnych mają operować w taki sposób, by zmienić wibracje emitowane przez osobę będącą celem zaklęcia oraz tego, kto urok miłosny rzuca i dzięki temu lepiej je do siebie „dostroić”.

Kiedy miłosny urok zaczyna działać, zmieniają się „częstotliwości”, na których dana osoba funkcjonowała dotychczas. Tak że staje się ona bardziej podatna i uwrażliwiona na odbiór konkretnych przekazów i działań.

W magii solarnej mag rzuca zaklęcie (na przykład atrakcyjności) na siebie lub tego, kto go o to poprosił. Następnie czeka, aż zadziała ona na kogoś z otoczenia. Tymczasem w magii lunarnej energia kierowana jest na jedną , konkretna osobę. Magia miłosna ma za zadanie przyciągnąć i związać ją węzłem miłości z magiem lub osobą, która poprosiła go o pomoc.

Jak każde działanie nastawione na osiągnięcie celu, tak i magia miłosna wymaga pewnego wysiłku. Aby zaklęcie zadziałało, trzeba dać coś z siebie (sporo zazwyczaj energii).

Jeśli mag umiejętnie połączy zaklęcie, działania pomocnicze i praktyczne. To dzięki odpowiedniej zmianie wibracji można zacząć pojawiać się w snach, czy fantazjach snutych na jawie przez osobę będącej celem uroku miłosnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *