Współczesna czarownica

współczesna czarownica
współczesna czarownica

Współczesna czarownica praktykuje rytuały, dzięki którym otrzymuje to, czego chce. Plusem niedawnej popularności czarów jest to, że stają się one bardziej dostępne i coraz więcej ludzi rozumie, że czary nie są synonimem zła. Pozwala też potężnym czarownicom zarabiać pieniądze na ich rzemiośle, co samo w sobie demonstruje moc magii.

Wszystkie czarownice są kobietami

Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, osobą niebinarną, transseksualną, niezgodną z płcią, czy kimkolwiek innym, możesz być czarownicą. To prawda, że ​​istnieje piękna historia kobiet i czarów. Po części dlatego, że kobiety były historycznie uciszane i używały czarów, aby wykorzystać swoją moc i obalić system. Pomyśl o terminie „kuchenna wiedźma”, co oznacza czarownicę, która rozkwita w kuchni. Kiedy kobietom powiedziano, że ich miejsce jest w kuchni, niektórzy po prostu skupiali tam swoją magiczną energię. Ostatecznie jednak magia jest bezpłciowa.

Twoi przodkowie musieli być czarownicami, abyś był jednym

Podobnie jak wiele innych społeczności, świat okultystyczny ma problematycznych członków, którzy twierdzą, że aby być czarownicą, musisz pochodzić z magicznego rodu. Pamiętasz, jak pokręcone są poglądy na temat „czysto krwistych” w serialu o Harrym Potterze? Nie jest też w porządku zawstydzać lub wykluczać na podstawie pochodzenia w naszym świecie. Niektórzy ludzie mają w swoich rodzinach czarownice, a kiedy szukasz duchów do pracy, magiczni przodkowie są potężnym wyborem – ale tak samo jak wszyscy przodkowie. Jeśli pochodzisz z rodziny niemagicznej, nie jesteś z nią blisko lub zerwałeś z nią więzi z konieczności, nie ma to nic wspólnego z tym, czy możesz być czarownicą.

Pracuj z wszechświatem, a nie przeciwko niemu

Ale zasada trójki nie oznacza po prostu, na przykład, że jeśli rzucisz zaklęcie, aby ukraść komuś mężczyznę, a ty i wspomniany mężczyzna spotkacie się, oszuka cię dokładnie trzy razy. Takie klątwy zwykle pociągają za sobą większe uderzenie. Jeśli wykonujesz magię, aby kogoś skrzywdzić, prawdopodobnie jesteś w ciemnym miejscu. Prawdopodobnie nie emanujesz pozytywnymi, kochającymi wibracjami, ale bagnistymi, złośliwymi. I nie jest dobrze być złym trollem. Wykonywanie magii, aby uwolnić się od gniewu, abyś mógł przejść dalej po zranieniu, może być uzdrawiające. Pracuj z wszechświatem, a nie przeciwko niemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *