OOBE – Doświadczenia poza ciałem

Oto moje 6 kroków do posiadania OOBE

1) Przygotowanie: tworzenie planu i ustalanie intencji

https://wrozby-czary-uroki-klatwy.pl/Najpierw ustal swoją intencję. Dlaczego chcesz mieć OOBE? Zobacz listę korzyści wymienionych wcześniej. Jakie życiowe wyzwanie chcesz obecnie rozwiązać? Wybór sensownej motywacji jest bardzo ważny, ponieważ zwiększy prawdopodobieństwo doświadczenia, jeśli głęboko z Tobą rezonuje.

OOBE
OOBE

2) Ustawienie przestrzeni

W łóżku półleżąca pozycja pomaga nam nie zasnąć. Wszystko, co możesz zrobić, aby całkowicie się zrelaksować, jest idealne. Wypowiedz mantrę lub afirmację, aby zwiększyć swoją motywację,  np. jestem czymś więcej niż moim ciałem fizycznym, łatwo mogę mieć OOBE. A potem przypomnij sobie swoją intencję lub powód.

3) Pokonywanie strachu: krąg sojuszników

Pomaga czuć się pewnie. Więc wyobraź sobie, że otacza Cię wspierająca energia. Wzywaj swoich nieustraszonych i kochających obrońców, takich jak przyjaciele, mentorzy lub przodkowie. Tych, którzy wesprą Twoją podróż. Nie muszą to być ludzie. Może to być zwierzę – pomyśl o właściwościach lub energii przedmiotu. Wyobraź sobie lub poczuj je po swojej stronie.

4) Proces: Umysł, Przebudzenie, Uśpienie Ciała

Puść wszelkie napięcia w swoim ciele i odpocznij w świadomości. Zasugeruj sobie, że nie ma dokąd iść i nie ma nic do roboty. Podczas wydechu opuść się  głębiej  w stan zrelaksowania. Jeśli myślisz, że jesteś w pełni zrelaksowany, spróbuj  odpuścić  jeszcze bardziej. Nawet powiedz sobie „odpuść”. Ćwicz kilka prostych technik uważności i oddychania, aby pozostać z chwilą.

Przez następne kilka minut pozwól sobie głęboko zanurzyć się w stan hipnogi (zawinięcie snu). Zobacz, jak długo możesz utrzymać swoją świadomość w tym stanie. Nie zasypiaj. Jeśli zaczniesz przysypiać i poczujesz, że twoja świadomość zapada w sen, na chwilę otwórz i zamknij oczy, aby podnieść swoją świadomość przebudzenia o „nacięcie” i przejść od razu do „techniki wyjścia”.

5) Wprowadź stan wibracyjny

Zacznij od stóp i idź do korony. Wizualizuj kulę energii ożywiającą czakry ciała: są to stopy, podbrzusze, brzuch, serce/klatka piersiowa, gardło, czoło (punkt między oczami) i czubek głowy. Spróbuj to sobie wyobrazić. Zobacz każdą kulę oczami umysłu. Uwierz, że to się dzieje.

6) OOBE. Wyjdź z ciała!

Technika rozwijania: Wyobraź sobie, że powoli kołyszesz się z boku na bok. Nie kołysz swoim ciałem, tylko wyobraź sobie, że twoje ciało się kołysze. Za każdym razem dodawaj trochę więcej rozmachu i ciężaru, aby kołysać się trochę bardziej.

Pamiętaj, jak to jest fizycznie kołysać ciałem, spróbuj połączyć się z prawdziwym odczuciem kinestetycznym. Uwierz, że to się dzieje.

Ponadto – rozwijaj się, gdy zaczniesz czuć, że naprawdę się ruszasz. Powinno dojść do punktu, w którym już nie wyobrażasz sobie, ale naprawdę czujesz, że się poruszasz.

Możesz czuć trochę zawroty głowy z powodu doznań. Staraj się nie myśleć o tym, co dzieje się w twojej głowie (lub poprzez twoje oczy), ale poczuj to w ciele tak, jakbyś się rzeczywiście poruszał.

Pamiętaj, aby nie ruszać swojego fizycznego ciała

W tym momencie możesz wpaść w OOBE, możesz zasnąć. Jeśli masz OOBE, po prostu zbadaj to doświadczenie i przypomnij sobie swoją mantrę, intencję lub pytanie, które masz nadzieję rozwiązać.

Co niezmiernie istotne – Prowadź dziennik swojej praktyko OOBE.

Zapisz swoje doświadczenia, co widziałeś, słyszałeś, czułeś lub spotkałeś? Nawet jeśli zasnęłaś i nic nie pamiętasz! Refleksja nad treścią naszych doświadczeń pozwala nam dostrzec wzorce, nadać im sens oraz zwiększyć przywoływanie i pamięć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *