Namaszczenie talizmanu

Namaszczenie talizmanu jest opcjonalnym krokiem, zwykle wykonanym podczas lub po części rytuału ładowania. Namaszczenie błogosławionym olejem to starożytny sposób poświęcania przedmiotów rytualnych. Ludowi magowie również używają namaszczenia do zapieczętowania energii i „karmienia” magicznych narzędzi.

namaszczenie talizmanu
namaszczenie talizmanu

Użyj olejku do namaszczania ogólnego przeznaczenia lub specjalnego oleju, który jest zgodny z przeznaczeniem talizmanu (róża do miłości, anyż do podróży astralnych, cedr jako ochrona itp.). Zanurz palec wskazujący swojej dominującej ręki w oleju i prześledź kształt talizmanu na powierzchni przedmiotu. Jeśli chcesz, możesz namaścić się tym samym olejem, aby stworzyć magiczną więź między wami. Trzymaj olej w szafce, aby okresowo odświeżać talizman.

Ale to nie tylko olej służy do namaszczania talizmanów. Do namaszczenia można również używać płynów ustrojowych. Kropla krwi dla odwagi i ochrony, płyny seksualne dla magii miłosnej. Płyny ustrojowe są potężne i święte. Zawierają twoje unikalne DNA i pomagają związać talizman wyłącznie z tobą.

Jeszcze jedna istotna uwaga. Jako że talizman jest fizycznym łącznikiem z planami magii, może być bramą dla istot, które pomogły ci rzucić urok. Kąpiel talizmanu w whisky, miodowym winie lub mleku to forma namaszczenia, która zachęca do współpracy przodków i patronów duchowych.

Namaszczenie talizmanu

Czy muszę aktywować swój talizman? Czy zadziała od razu po wyjęciu z opakowania?

Właściwie nie – nie musisz nic robić. W magii chodzi o intencję, a jeśli kupujesz swój talizman z zamiarem i świadomie go nosisz, jesteś ponad połowę tego. Ponadto wiele talizmanów jest zbudowanych wokół starożytnych symboli o silnym magicznym rodowodzie. Ogólnie rzecz biorąc, wykonają swoją pracę bez większego wysiłku z Twojej strony.

Aktywacja talizmanu to sposób na wzmocnienie jego astralnego rezonansu, przyciągnięcie uwagi istot i sił, które są zgodne z twoją wolą. Jest to również wskazane, gdy chcesz umieścić bardziej konkretną intencję w wieloaspektowym symbolu. Jeśli to czytasz, pewna część ciebie prawdopodobnie uważa, że ​​powinieneś naładować swój talizman. Prawdopodobnie mógłbyś odnieść korzyść z bardziej skoncentrowanej intencji, którą zapewnia formalny rytuał aktywacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *