Ładowanie talizmanów

Ładowanie talizmanów. Samo wykonanie talizmanu, jeszcze nie przesądza o jego właściwościach. Należy go jeszcze odpowiednio naładować energią.

ładowanie talizmanów
ładowanie talizmanów

Trzymaj talizman w dłoniach lub przy ciele. Poświęć przynajmniej kilka chwil na medytację nad obiektem swojego pragnienia i krokami, które mogą doprowadzić do jego osiągnięcia. (Miejmy nadzieję, że już o tym myślałeś i masz coś bardziej konkretnego niż „Chcę mieć chłopaka” lub „Chcę kupę pieniędzy”). Warto na przykład wymienić cechy swojej idealnej pracy lub partnera. Jeśli prosisz o większe moce psychiczne lub zdolności artystyczne, zastanów się, jak będziesz ich używać, gdy już je zdobędziesz.

Zmartwienie i niepewność są wrogami magii. Dlatego większość magów zaleca, aby wyrazić swoją intencję w pozytywny sposób i w czasie teraźniejszym: „Jestem wart miłości” lub „Mój biznes kwitnie” są lepsze niż „Nie czuję się już bezwartościowy” lub „ Moja firma odniesie wreszcie sukces”. Po sformułowaniu zamiaru powiedz to głośno. Jeśli masz na to ochotę, możesz nawet to wyśpiewać

Ładowanie talizmanów

Gdy talizman rozgrzeje się ciepłem twojego ciała, poczuj, jak twoje myśli przekształcają się w obrazy i fantazje. Idealnie byłoby, gdyby twoja medytacja składała się nie tylko ze słów lub tylko obrazów, ale z wielozmysłowego doświadczenia rzeczy, które chcesz narysować za pomocą talizmanu. Ciepły dotyk skóry kochanka. Zapach nowego samochodu. Fala w twoim sercu, gdy w końcu docenisz twoją ciężką pracę. Smak, dotyk, wzrok, węch, słuch i wszystkie różne doznania energetyczne łączą się z werbalną intencją, którą wyraziłeś. Podobnie jak w przypadku części werbalnej, zachowaj pozytywne obrazy. Przywołaj przyjemność odkrywania nowych przyjaciół, a nie uczucie obecnego smutku lub samotności. Zamiast zastanawiać się, dlaczego potrzebujesz ochrony, wyczaruj poczucie nieustraszoności i niewrażliwości.

Podniecaj się swoim zamiarem – bądź naprawdę, bardzo podekscytowany! Poczuj, jak pożądanie narasta w twojej głowie, sercu i brzuchu. Gdy nadal tego pragniesz, pozwól energii wpłynąć do twoich rąk i do talizmanu. Spójrz na kształt talizmanu i poczuj, jak ożywa jako narzędzie twojej woli. Kiedy poczujesz, że energia osiągnęła szczyt (lub że talizman nie może już dłużej wytrzymać), zamknij ją gestem. Pocałunek, okrzyk, klaśnięcie w dłonie, zdecydowane „Amen” lub „Tak, niech tak będzie”.

Podziękuj, uziem się i zacznij nosić swój aktywowany talizman. Bądź otwarty na pojawiające się znaki i wskazówki dotyczące Twojego celu i bądź gotowy na odpowiednią reakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *