Media i ich dary

Media i ich dary. Kiedy większość z nas słyszy termin „medium”, myślimy o planszach Ouija, kartach tarota i kryształowych kulach . Ale w mediach jest coś więcej, niż Hollywood kazało nam wierzyć.

Media wypełniają lukę między żywymi a zmarłymi

Innymi słowy, medium to ktoś, kto jest w stanie komunikować się z duszami po drugiej stronie. Jednak wbrew powszechnemu przekonaniu media nie rozmawiają ze zmarłymi. Nie ma czegoś takiego jak śmierć. „Istnieje tylko przejście od bytu fizycznego do bytu duchowego, a media są wystarczająco wrażliwe i intuicyjne, aby słyszeć, czuć i widzieć informacje pochodzące z drugiej strony.

No dobrze, ale jak media wchodzą w interakcję z duchami z innego świata?

Media twierdzą, że mogą ułatwiać „rozmowy” ze zmarłym na wiele sposobów. Niektórzy decydują się na opętanie, działając jako naczynie dla tych duchów, które potrzebują ludzkiej formy do komunikowania się z tym światem.

Media i ich dary. Co odróżnia medium od jasnowidza?

Rozróżnienie między medium i jasnowidzem mogą być mylące. W rzeczywistości wielu uważa, że ​​terminy są wymienne, ale tak nie jest. Media są w stanie podnieść swoje wibracje wystarczająco wysoko, aby połączyć się z drugą stroną. Mają zdolność przekazywania informacji o przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości, ale nie przekazują wiadomości z drugiej strony, podczas gdy „jasnowidze” otrzymują ogólnie silniejsze wiadomości, tj. jasnowidzący wyraźnie widzą, jasnosłysze wyraźnie słyszą i jasnowidzący mają czyste uczucie.

Rozważasz rozmowę z medium? Oto czego się spodziewać.

Ponieważ media rzekomo komunikują się z tymi, którzy odeszli, klienci powinni spodziewać się „usłyszeć” konkretne wskazówki potwierdzające ich tożsamość od zmarłych przyjaciół i/lub bliskich. Jednak może być inaczej. Każde medium działa inaczej. Należy być otwartym na niematerialne doświadczenie. Bowiem można otrzymać informacje, o które się nie prosiło. Należy oczekiwać jakiejś formy przewodnictwa, perspektywy, jasności i autentyczności” i być cierpliwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *