Magiczna lalka Voodoo

Magiczna lalka Voodoo. Będziesz potrzebował dwóch lalek voodoo , jednej do reprezentowania Ciebie, a drugiej do wybranej postaci. Mogą być wykonane przez Ciebie z tkaniny i wypełnienia np. bawełnianego lub kupione. Chociaż niektórzy ludzie zwykle próbują upodobnić lalki do ludzi, których reprezentują. Rzucając zaklęcia lalką voodoo , to naprawdę nie ma to znaczenia.

Magiczny łacznik

Potrzebujesz czegoś, co jest związane z osobą, której pragniesz i czegoś, co jest związane z tobą. Wiele osób używa szpilek do włosów lub paznokci, ponieważ uważają je za silniejsze magiczne więzy i sądzą, że uzyskają lepsze rezultaty. Jeśli przez jakiś czas studiowałeś magię, wiesz, że to Ty tworzysz połączenie i tworzysz magię. Materiały to tylko akcesoria, które mogą ci pomóc. Ciężko jest zdobyć kosmyk włosów lub wycinek paznokci, a jeśli zobaczysz, że je zbierasz, możesz mieć duże kłopoty. Uzyskasz te same wyniki, używając daty urodzenia i pełnego imienia i nazwiska. Zapisz je na kartce papieru i przymocuj do lalek. Możesz także użyć zdjęć.

Stan transu

Ten rodzaj zaklęcia miłosnego voodoo wymaga wejścia w stan transu. Może wydawać się to skomplikowane, ale jest bardzo proste. W zależności od nastroju Twój mózg wytwarza częstotliwości zwane falami mózgowymi. Istnieją różne rodzaje stanów transu, ale musisz użyć głębokiego relaksu, aby przełączyć swoje fale mózgowe na alfa lub theta, co pozwala wpływać na innych swoimi myślami. Skoncentruj się na poszczególnych częściach ciała, jedna po drugiej, łagodząc wszelkie napięcia, aż poczujesz się odświeżony i wypoczęty.

Magiczna Lalka Voodoo

Stwórz zaklęcie, które opisuje cel twojej magii voodoo . Na przykład „kochaj mnie całym swoim sercem, abyśmy nigdy nie byli rozdzieleni”. Nie musi się rymować. Zamiast tego możesz użyć dyrektywy, na przykład „kochaj mnie dwa razy bardziej niż ja cię kocham”. Ten rodzaj zaklęcia voodoo może być również użyty do ukojenia w kimś miłości.

Sceny romantyczne – magiczna lalka voodoo

Posługuj się lalkami voodoo tak, jakby się całowały i wyrażały nawzajem swoje uczucia miłości. Nie chcesz, żeby zachowywały się, jakby szły po parku. Skoncentruj się na pożądanych rezultatach, a nie na tym, jak się tam dostaniesz. Stwórz kilka różnych scen. Kiedy skończysz, usuń lalki. Niektóre magia miłości voodoo będzie wymagała zakopania ich. jednak nie jest to konieczne. Wystarczy oderwać kartkę z pełnymi imionami i datami urodzenia lub zdjęciami od lalek. Możesz je wyrzucić lub zostawić, ale nie używaj ich w innych zaklęciach miłosnych voodoo . To tylko ich fundamenty, a jest ich znacznie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *