Magiczny rytuał władzy

Rytuał Władzy

Magiczny rytuał władzy. Celem tego rytuału jest po prostu uzyskanie i/lub wzmocnienie władzy. Może zostać połączony z utworzeniem sigila władzy itp. nad czymś konkretnym, lecz w każdych okolicznościach powinno wystarczyć jego odprawienie w odniesieniu do ogólnej, a nie konkretnej, sytuacji. Odprawienie tego rytuału pozwoli uzyskiwać magowi dominację poprzez pewne znaki dawane w odpowiednim czasie. Mag powinien sam stworzyć sobie taki znak (pstryknięcie palcami, określony ruch głową itp.), aby wywoływać pożądany skutek w dowolnej chwili. Może on potem użyć tego znaku, aby przekazać do podświadomości obecnych informację o swojej władzy nad jakąś osobą, grupą lub sytuacją. Dobrze, jeśli znak ten będzie prosty i szybki, tak, aby nie przyciągał uwagi, gdy będzie wykonywany w miejscu publicznym. Jeżeli rytuał jest odprawiany w celu uzyskania władzy nad konkretną osobą lub sytuacją, wcześniej powinien zostać przygotowany odpowiedni sigil, który będzie wizualizowany podczas obracania się

Magiczny rytuał władzy

Oświadczenie Woli: „Jest naszą Wolą mieć władzę.”

Zaczyna grać muzyka kojarząca się w kontrolą i dominacją. Uczestnicy stoją wyprostowani, z prostymi plecami, lecz nie za sztywno. Głowy sa trzymane wysoko, oczy zamknięte, a ręce, wyciągnięte przed siebie, znajdują się z połowie drogi między rozluźnieniem a skrzyżowaniem ich. Dłonie należy odwrócić wnętrzem do góry.

Magiczny rytuał władzy
Magiczny rytuał władzy

Uczestnicy wyobrażają sobie siebie posiadających całkowitą władzę, dominujących, pewnych siebie. Podczas wizualizacji koncentrują się na towarzyszącej temu muzyce

Jeden z uczestników czyta inwokację, podczas gdy drugi czyta Liber Oz. Dobrze, żeby oba te teksty zostały przez nich opanowane pamięciowo. Tak, żeby mogli je wyrecytować nie przerywając wizualizacji i nie zmieniając postawy, lecz mogą one być również odczytane.

Po zakończeniu recytacji uczestnicy zaczynają sie powoli obracać, wciąż skupiając się na muzyce i nie zmieniając pozycji. Kręcąc się, mantrują słowo „władza”. Prędkość obracanie się powinna być średnia, bez nagłych zmian. Jeżeli któryś z uczestników chce rzucić sigila, teraz powinien go wizualizować. Mantre wypowiadamy powoli, a potem coraz szybciej i głośniej, aż wypowiadający ją poczuje pragnienie. Potrzebę, aby krzyknąć ją bardzo głośno wyrzucając w powietrze zaciśniętą pięść, co powinien w takiej chwili zrobić.

Każdy uczestnik bezpośrednio po tym robi znak, jaki sobie wybrał dla wywołania dominacji.

Natychmiast następuje śmiech.

Inwokacja:

FETH, UTOK UDINBAK, LOHIXOZ NOMIIND… (całość dostępna we właściwych źródłach)

Co oznacza….

My, jako Chaos wywołujemy Władzę… (całość dostępna we właściwych źródłach)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *