Magiczne umiejętności

Niezwykła pamięć

Magiczne umiejętności. Niektórzy ludzie mają moc rozszerzonej pamięci. Ta moc nie jest powszechna, ale jest teraz więcej ludzi z tą mocą niż w przeszłości. To jest jak zaawansowana forma fotograficznej pamięci. Ludzie z tą mocą mogą czytać książkę i będą w stanie przypomnieć sobie te informacje, kiedy tylko zechcą, i będą mogli zacytować je słowo w słowo, jeśli poczują taką potrzebę. Mogą również bardzo szczegółowo zapamiętywać wydarzenia.

magiczne umiejętności
magiczne umiejętności

Ogień

Moc ognia jest bardzo oczywista. Człowiek może stworzyć ogień za pomocą swojego umysłu. Czasami muszą już mieć płomień, z którym mogą pracować, a niektórzy mogą stworzyć sam płomień. Istnieją dwie główne formy tej mocy, które zostały napotkane, ciepło i iluminacja.

Ogień cieplny ma miejsce wtedy, gdy człowiek może stworzyć kule prawdziwego ognia. Zazwyczaj są koloru czerwono-pomarańczowego. Niektóre płomienie tych podpalaczy będą zabarwione na niebiesko, zielono, a nawet fioletowo. Są to płomienie, które powodują pożary i powodują poważne oparzenia, z wyjątkiem tych, którzy mają tę moc. To bardzo niebezpieczna moc, która w ostatnich latach staje się coraz bardziej powszechna. Ci ludzie również rządzą się swoimi emocjami i często wpadają w złość bez powodu.

Ogień iluminacyjny ma miejsce, gdy osoba wytwarza kulę energii świetlnej zamiast energii cieplnej. Ci ludzie nie reagują na swoje emocje tak bardzo, jak ci z ogniem ciepła. Ich światło jest zazwyczaj koloru białego lub żółtego i rzadziej zawiera inne odcienie. Te kule ognia przypominają słońce lub żarówkę. Czasami ci ludzie mogą wzniecać pożary, ale nie zdarza się to często.

Magiczne umiejętności. Lewitacja

Lewitacja jest dość rzadką mocą, która pozwala osobie unieść ciało nad ziemię, podobnie jak latanie. Ale wymaga znacznie większej koncentracji. Osoby z tą władzą starają się nie zwracać na siebie uwagi i nie wykorzystywać swojej władzy publicznie, ponieważ nie chcą zwracać na siebie niepożądanej uwagi.

Kontrola umysłu (perswazja)

Kontrola umysłu jest również nazywana siłą perswazji. To zdolność wpływania na umysły ludzi wokół ciebie. Kontrolerzy umysłu nie potrafią czytać w umysłach tych, na których wpływają. Mogą po prostu wstawić myśl i mieć nadzieję, że jest wystarczająco silna, aby zostać rozpoznaną i uchwyconą. Jest to bardzo niebezpieczna moc, ponieważ ci, którzy są pod wpływem, często nie zdają sobie z tego sprawy i wierzą, że myśli są ich własnymi. Są również zmuszeni wierzyć, że te myśli są słuszne i będą działać na nie bez pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *