Magiczne moce

Telepatia

Magiczne moce. Moc telepatii jest bardzo powszechna, choć niewiele osób ma ją w pełnym zakresie. Jest mocą czytania w myślach ludzi oraz poznawania ich myśli i uczuć. Wiele osób ma tylko odrobinę tej mocy i może odnieść ogólne wrażenie, co myśli ktoś inny.

magiczne moce
magiczne moce

Niektórzy ludzie z tą mocą muszą dotykać kogoś, kogo próbują przeczytać, aby ich moc zadziałała. Niektórzy po prostu muszą być blisko tej osoby. Wydaje się, że trudno jest wykorzystać tę moc przy jakimkolwiek dystansie między ludźmi. Ci, którzy są wykwalifikowani w tej mocy, mogą kopać głębiej i znajdować rzeczy pogrzebane w umyśle osoby. Inni mogą tylko wiedzieć, co dana osoba myśli obecnie.

Ci ludzie czują się przytłoczeni, gdy są w pobliżu innych i mają tendencję do ciągłego bólu głowy. Ponieważ łapią fragmenty tego, co myślą ludzie, zwłaszcza jeśli ludzie myślą intensywnie.

Kontrola pogody

Kontrola pogody to moc, która pozwala wpływać na wzorce pogodowe. Ta moc jest na ogół nieznana nosicielowi, dopóki nie osiągnie okresu dojrzewania. To siła bardzo ściśle związana z emocjami. Jeśli osoba z tą mocą wpadnie w gniew, pogoda zwykle odzwierciedla to, powodując gwałtowne burze, czy tego chce, czy nie.

Ta moc jest trudna do kontrolowania i tym ludziom trudno jest kiedykolwiek nauczyć się dobrze kontrolować swoje emocje. Są to ludzie, którzy najprawdopodobniej chcą pozbyć się swojej władzy. Uważają, że ich życie jest bardzo stresujące i trudno im zaufać ludziom wokół nich wiedzą o ich mocy.

Magiczne moce

Niektóre osoby rodzą się z umiejętnością używania magii. Ten rodzaj mocy różni się od tych, o których było powyżej. Używanie magii obejmuje wiele różnych podkategorii, więc ktoś może być dobrze zorientowany w wielu z tych rodzajów magii.

Rodzaje magicznych mocy

Nekromancja: Ta magiczna moc pozwala użytkownikowi komunikować się ze zmarłymi, a także przyzywać duchy. Nekromanta może również wskrzeszać zmarłych. Większość z nich nie jest jednak tak potężna, ponieważ do takich wyczynów potrzebny jest bardzo doświadczony użytkownik magii.

Alchemia: Ktoś, kto praktykuje alchemię, może użyć magii, aby zmienić materię w różne formy, na przykład zamienić pierwiastki, takie jak ołów w złoto. Alchemik może manipulować wszystkimi rodzajami materii, aby w krótkim czasie stać się szczególnie potężnymi. Większość z nich lubi trzymać się z daleka, ponieważ nie chce, aby przeszkadzał im rząd i inne podmioty, które chcą wykorzystać ich władzę.

Czarna magia: Użytkownik ciemnej magii może przyzywać demony i inne ciemne istoty. Są w stanie zadawać ogromne zniszczenia każdemu, jeśli tak zechcą.

Rzucanie zaklęć: Większość użytkowników magii należy do tej kategorii, ponieważ rzucający zaklęcia właśnie to robi: rzucają zaklęcia. Te zaklęcia mogą się różnić od małych do dużych, chociaż większość z nich nie ma magicznych umiejętności, aby rzucić poważne zaklęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *