Moce parapsychiczne

Jasnowidzenie

moce parapsychiczne
moce parapsychiczne

Moce parapsychiczne. Moc jasnowidzenia to zdolność widzenia nieznanego. Ci ludzie mogą siedzieć w pokoju i wiedzieć, co dzieje się wokół nich w danym momencie na świecie. Nie widzą przeszłości ani przyszłości, tylko teraźniejszość. Zwykle rozpoznają uczucia tylko dlatego, że obraz zniknął, zanim zdążą się na nim skoncentrować wystarczająco długo.

Czasami łapią migawki z czyjegoś życia i tego, co w tym czasie robią. Mogą złapać wypadki samochodowe i ludzi w tarapatach. Ci ludzie stają się zakłopotani, ponieważ widzą wszystkie te problemy na świecie, ale czują, że są zbyt daleko, aby zrobić coś dobrego. Jest to rzadka moc i jest zwykle błędnie nazywana prekognicją.

Empatia

Empata to ktoś, kto odczuwa emocje innej osoby. Ta moc jest powszechna u dzieci, które już bardzo wnikliwie spostrzegają świat i ludzi wokół nich. Czasami ta moc zanika wraz z wiekiem, ale są ludzie, którym udaje się zachować ją przez całe życie. Ci ludzie mają tendencję do zostania nauczycielami i doradcami, ponieważ mają silne pragnienie pomagania innym, ale jest to dobre tylko wtedy, gdy potrafią kontrolować swoją moc.

Większość empatów ma tendencję do popadania w depresję z powodu apodyktycznych negatywnych emocji innych. Ci ludzie muszą nauczyć się blokować emocje innych, aby odzyskać to, kim są i otoczyć się bardziej pozytywnymi ludźmi.

Wampiryzm energetyczny

Wampir energetyczny to osoba, która może wykorzystywać moce innych ludzi jako własne, gdy są w kontakcie z tą osobą. Z drugiej strony wampir energii szczątkowej to ktoś, kto po zetknięciu się z osobą dysponującą mocą, zawsze będzie mógł z niej skorzystać. Ci ludzie mają tendencję do ulegania zepsuciu przez tę moc. Zwracają się ku przestępczości i próbują zdobyć jak najwięcej przyjaciół, aby ukraść ich moc. Zwykle szybko uzyskują dostęp do myśli wszystkich wokół i trudno jest zachować przed nimi tajemnice.

Lepsze słyszenie

Ulepszone słyszenie to dość rzadka moc. Pozwala osobie słyszeć rzeczy z bardzo daleka, tak jakby były bardzo blisko. Osobliwością tej mocy jest to, że nie wpływa ona na głośność hałasu. Dźwięki są tylko słyszane tak, jakby były bardzo blisko, a nie bardzo daleko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *