Magiczne sny

Magiczne sny. W psychologii jungowskiej uważa się, że sny są sposobem, w jaki nieświadomy umysł przemawia do świadomego umysłu. Zasadniczo sny działają jako metafora ważniejszych kwestii lub lekcji, których musisz się nauczyć. Zasadniczo możemy wykorzystać nasze sny, aby rozszyfrować nasze prawdziwe uczucia do wszystkiego, co dzieje się w naszym życiu.

Ale duchowość sugeruje, że świat snów może być w rzeczywistości wszechświatem równoległym. Takim, w którym możemy komunikować się z sferą dusz i uczyć się proroctw.

Wraz z poszerzaniem się mojego doświadczenia z marzeniami sennymi rosły typy snów, które miałem. Komunikacja duszy z moimi przewodnikami zaczęła się rozwijać. Ostatecznie pomogło mi to zobaczyć świat snów jako rozszerzenie świata 3D, w którym żyjemy.

Magiczne sny

Magiczne sny. Dzięki mojemu osobistemu doświadczeniu interpretacji pracy ze snami zakończyłem napięcia z ludźmi w moim obecnym życiu poprzez komunikację duszy. Widziałem ludzi, którzy brali ślub i mieli dzieci, zanim się o tym dowiedziałem w świecie 3D. Rozmawiałem z moimi przewodnikami i widziałem anioły. Rozmawiałem z przewodnikami przyjaciół w moim salonie. Przeganiałem intruzów z domu, w którym byłem. Ilość przemiany, jaka może się nam przytrafić ze świata snów, jest naprawdę magiczna i zdumiewająca, wymaga jedynie praktyki i zaangażowania w tę metodę.

W ciągu ostatnich pięciu lat pracy ze snami rozwinąłem cztery style snów, które się pojawiają, które również są zgodne z innymi duchowymi naukami kategorii snów.

Cztery rodzaje snów

przypadkowe sny

Sny, w których zdarzają się sporadyczne wydarzenia, które nie są związane z niczym ani z nikim w twoim życiu. Możesz obserwować coś przed pójściem spać, a potem o tym śnić, bez żadnego związku lub znaczenia z czymkolwiek w twoim życiu.

uzdrawiające sny

Uzdrawiające sny przywołają różne wydarzenia, przez które przechodzisz w swoim przeszłym lub obecnym życiu, jako sposób na przetworzenie emocji związanych z wydarzeniami i systemami przekonań, które posiadasz. Nie poczują, że coś w tym wydarzeniu zmieniło się zewnętrznie, ale twoje postrzeganie tego może przez sen.

sny komunikacji duszy

Komunikacja duszy ma miejsce, gdy komunikujesz się przez świat snów z kimś w twoim życiu, gdzie musi się odbyć rozmowa, która nie jest. Może to być również komunikacja z zmarłymi bliskimi, przewodnikami duchowymi i twoimi przodkami. Kiedy komunikujesz się w sferze duszy z kimś, kto znajduje się w tej samej rzeczywistości istnienia. To twoja wyższa dusza prowadzi rozmowę, która nie może się tu odbyć z powodu ego i wszystkich implikacji, które ją powstrzymują. Komunikacja duszy zazwyczaj ma kluczowy element, który oznacza, że ​​jest to naprawdę komunikacja duszy.

prorocze sny

Prorocze sny to sny, w których masz doświadczenie, które jeszcze się nie wydarzyło w naszej sferze egzystencji. Ale dzieje się to później, gdzie doświadczysz deja vu, ponieważ już widziałeś rezultat tego doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *