Magia Ochronna

Magia ochronna to wszystko, co robi się z zamiarem wygnania negatywnej energii i wzmocnienia wewnętrznej mocy. To wspomnienia naszych babć, ich małe rytuały i przesądy. Wszyscy mamy sposoby na poczucie bezpieczeństwa i odpieranie negatywnych wpływów świata zewnętrznego. Żyjemy w niezgłębionym brutalnym i chaotycznym czasie w historii ludzkości, nękanym nierównościami na całej skali. Te burzliwe cykle miały miejsce już wcześniej. Ale teraz, wraz z dominacją mediów społecznościowych, jesteśmy niemal nieustannie zalewani bolesnymi i przytłaczającymi obrazami. Nasz system nerwowy – i nasze dusze – mogą przetwarzać i doświadczać tylko tyle. Niepokój i zmartwienie mogą stworzyć własne życie, wyprzedzając naszą psychikę i manifestując wokół nas jeszcze więcej negatywności. Ucieleśnienie i skupienie w niepewnych czasach może być trudne, ale konieczne. W tej chwili jesteśmy wezwani do zwiększenia naszych modlitw. Stworzenia sieci bezpieczeństwa wśród naszych społeczności i wdrożenia wszystkich naszych najsilniejszych narzędzi ochronnych. Poniżej znajdziesz proste narzędzia chroniące Ciebie, Twój dom i Twoich bliskich.

Magia Ochronna. Kąpiel rytualna

magia ochronna
Magia ochronna

Kiedy doświadczamy traumatycznych wydarzeń lub nagłych zmian życiowych, nasze duchy mogą odłączyć się od naszych ciał z powodu szoku. Na przykład ludzie, którzy przeżyli straszny wypadek, mogą mieć doświadczenie poza ciałem lub osoba cierpiąca na depresję może się odłączyć. Najprostszym sposobem na zresetowanie naszej energii jest woda, w dowolnej formie. Woda zawiera esencję życia i natychmiast oczyszcza aurę i oczyszcza umysł. Niezależnie od tego, czy po prostu bierzesz gorący prysznic, zanurzasz się w oceanie, czy oczyszczasz się w rzece, wszystkie formy wody uziemiają i uzdrawiają.

Odwiedź swój ulubiony akwen i wyobraź sobie, że woda zmywa wszelką zastałą energię, którą trzymasz. Sól morska lub sól epsom w szczególności pomaga wydobyć napięcie i urazy w ciele. Dodaj zioła do kąpieli, aby wzmocnić oczyszczające właściwości rytuału. Najprostsze składniki ochronne do kąpieli, które możesz kupić w każdym sklepie spożywczym lub na rogu: świeży rozmaryn, świeża mięta i cytryny. Pokrój i posiekaj wszystkie składniki w dużej misce lub wiadrze z wodą o temperaturze pokojowej i módl się nad miksturą, wypowiadając swoje intencje dla fizycznej lub energetycznej ochrony. Wylej miksturę na głowę i wyobraź sobie, że cała materia roślinna pochłania i uwalnia wszelką złowrogą energię. Odrzuć całą materię roślinną i ubierz się później w jasne ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *