Magia miłosna

Magia miłosna. W całej historii czary miały zły wizerunek. Większość świata łączy czarownice z satanizmem i czystym złem. Samo spojrzenie w przeszłość pokazuje, jak wiele złej reputacji miały czarownice. Ze śmiertelnym polowaniem na czarownice i licznymi procesami, w których czarownice paliły się na stosie.

magia miłosna
magia miłosna

Ale w ostatnich latach czary zostały spopularyzowane i romantyczne przez popkulturę, jak nastoletnia czarownica Sabrina i ulubiona seria filmów o Harrym Potterze.

Wicca to nowoczesna religia pogańska, która zawiera czary i stała się dla wielu kuszącym systemem wierzeń. Wicca ma powiązania z magią i naturą, ale nie z różdżkami i walkami z demonami, które widzisz w telewizji. Kluczowym elementem współczesnego czarnoksięstwa jest rzucanie zaklęć, a jednym z najpopularniejszych zaklęć miłosnych.

Magia miłosna

Zaklęcia miłosne służą do przyciągania miłości. Te zaklęcia (i przekleństwa) mają postać mikstur, tekstu pisanego, rytuałów lub używania przedmiotów, takich jak świece, a nawet lalki.

Zaklęcia miłosne działają, gdy wyraźnie skupiasz się na czystej intencji i wierzysz w magię, którą wykonujesz. Możesz rzucić wspaniałe zaklęcie miłosne tylko wtedy, gdy masz silne skupienie umysłowe i fizyczne materiały lub narzędzia, które pomogą Ci skoncentrować się na swoim celu.

Większość zaklęć magicznych nie działa od razu. Nawet najpotężniejsze zaklęcie miłosne nie sprawi, że ktoś upadnie ci na kolana! Po wykonaniu zaklęcia miłosnego i umieszczeniu intencji we wszechświecie, skontaktuj się z kimś, kim jesteś zainteresowany lub dołącz do aplikacji randkowej, aby przyspieszyć magię!

Czy zaklęcia miłosne mogą się odwrócić?

Zaklęcia miłosne mogą się odwrócić, jeśli istnieje jakakolwiek utrzymująca się negatywna energia. Jeśli podczas rzucania zaklęcia masz jakieś negatywne myśli lub złe intencje, spodziewaj się, że wrócą do ciebie i to w niezbyt dobry sposób! Rozważ zatrudnienie profesjonalnego praktyka do rzucania zaklęć.

Czy istnieją magiczne zaklęcia, które rozbijają parę?

Zaklęcia czarnej magii, które rozbijają pary w związkach, są notorycznie negatywne i dają złą karmę. Niektórzy czarodzieje twierdzą, że mają zaklęcia lub przekleństwa, które kończą relacje, ale te zaklęcia działają tylko dla pożądania i nie zbudują prawdziwej miłości, bez względu na to, jak bardzo się starasz. Mówiąc najprościej, nie możesz zniszczyć prawdziwej miłości, tak jak nie możesz wymusić miłości między dwojgiem ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *