Magia miłosna

Magia miłosna. Kiedy szukamy odpowiedzi na pytania emocjonalne lub duchowe, nasze bezpośrednie fizyczne otoczenie niekoniecznie jest tak pomocne. Skupienie się na naszych obecnych warunkach pomaga nam poruszać się w codziennym życiu, ale aby nawiązać kontakt z okultyzmem i spojrzeć w przyszłość, musimy sięgnąć głębiej.

magia miłosna
magia miłosna

Jako zawodowy mag i praktykujący okultyzm pracuję z klientami, pomagając im wkroczyć w alternatywne płaszczyzny egzystencji. Ezoteryczne praktyki, takie jak rzucanie zaklęć, opierają się na przekonaniu, że sfera fizyczna jest jedynie produktem ubocznym niewidzialnych sił energetycznych, w tym naszej świadomości, myśli, woli i emocji. Podczas gdy większość myśli zostaje wchłonięta przez naszą wyższą świadomość. Inne mogą stać się samopodtrzymującymi się wibracjami. Niektórzy okultyści uważają, że te potężne myśli są tym, co często nazywamy „duchami”. Na przykład pola bitew i stare domy – dwa miejsca powszechnie uważane za „nawiedzone”. Myśli mogą być nasycone energią z przeszłości, która odbija się echem do teraźniejszości.

Zaklęcia magii miłosnej

Kiedy podnosimy poziom myśli, nasycając ją naszą magiczną intencją, przekształca się ona w energię. Rzucanie zaklęć to sztuka rozpoznawania, wznoszenia i kierowania energią w celu urzeczywistnienia naszych intencji, a jeśli chodzi o sprawy sercowe, zaklęcia miłosne są idealnym narzędziem do zapraszania do naszego życia pozytywnych emocji i więzi. Możesz myśleć o zaklęciach miłosnych jako o magii, która zmusza pewną osobę do żywienia romantycznych uczuć do ciebie.

Niektóre zaklęcia miłosne są niezwykle skomplikowane. Wymagają nieznanych składników i wdrażania w określonych momentach, inne są niezwykle proste. Na przykład, możesz rzucić zaklęcie miłosne, ładując świecę z magiczną intencją. Po prostu przekaż jej swoją wolę słowami, tańcem, śpiewem, a nawet telepatycznie, a następnie zapal knot. Istnieją zasoby i książki online, które mogą pomóc ci zidentyfikować, które zaklęcia odnoszą się do twojej konkretnej sytuacji. Ale zanim zaczniesz, ważne jest, aby pamiętać, że istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać.

Magia miłosna – zasady

– Ufaj, że zaklęcie zadziała

– Nie miej nierealistycznych oczekiwań

– Czekaj na efekty w spokojnej wierze, a nie nerwowym, pełnym leku oczekiwaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *