Joga i czary a zdrowie

Joga i czary a zdrowie. Joga jest dobrze znana ze swoich zdrowotnych właściwości. Nie powinno to dziwić, ale czy wiesz, że zdrowie i uzdrawianie są również ważnymi aspektami czarów? W rzeczywistości większość czarów koncentruje się na pomaganiu wiedźmie w prowadzeniu zdrowszego życia.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że joga i czary mają przeciwstawne podejście do uzdrawiania. Joga prawie całkowicie koncentruje się na ciele fizycznym, podczas gdy czary wydają się być całkowicie skoncentrowane na zaklęciach i zaklęciach.

Pranayama jest jedną z najskuteczniejszych technik terapeutycznych w systemie jogi. Chociaż istnieje wiele różnych tłumaczeń tego sanskryckiego słowa, jedno z bardziej rozpowszechnionych mówi, że składa się ono z dwóch słów: prana i ayama. Rdzeń terminu prana można przetłumaczyć jako energię życiową, a rdzeń słowa ayama można przetłumaczyć jako ekspansję. Łatwo zrozumieć, w jaki sposób praktyka pranayamy polega na zwiększaniu energii życiowej lub generowaniu zdrowia, gdy połączysz to wszystko razem.

Joga i czary a zdrowie

Kiedy już przejdziesz przez początkowe zaklęcia, czary przyjmują podobne podejście do jogi. Oddech jest używany zarówno w jodze, jak i czarach, aby kierować przepływem energii. Joga i czary uczą ludzi, jak gromadzić energię w swoich ciałach za pomocą oddechu i innych technik oddychania.

Chociaż terminologia używana do opisania wielu praktyk i procedur jest różna (joga używa terminu prana, czyli siła życiowa, podczas gdy czary używają terminu magnetyzm), duch stojący za wszystkimi podejściami jest ten sam. Praktycy, którzy studiowali obie ideologie, lepiej rozumieją różne techniki. I będą w stanie wyleczyć ich umysły i ciała znacznie szybciej, niż gdyby praktykowali jedno bez drugiego.

Podnieś swoją energię

Pozycje jogi (asany) i praktyki pranajamy mogą pomóc czarownicom podnieść energię podczas zaklęcia lub rytuału. Ale to nie jedyne sposoby, w jakie joga może im pomóc. Na bardziej praktycznym poziomie joga może pomóc czarownicom w praktykowaniu ich rzemiosła z większą konsekwencją w czasie.

Ile księżyców w pełni minęło bez przeprowadzenia ceremonii? Może po prostu nie miałeś „wstań i idź”, kiedy nadszedł czas, aby rzucić wybrane zaklęcie? Może byłeś zbyt zdezorganizowany lub twój umysł był gdzie indziej i nie mogłeś się skoncentrować. Tak wiele naszego wolnego czasu pochłania nasza praca.

Oczekiwania wobec naszej rodziny, przyjaciół i związków mogą być stresujące. Nawet przyziemne zadania domowe mogą wydawać się tak stresujące, że odkładamy naszą magię na później.

Są to wszystkie typowe przeszkody, z którymi stykają się czarownice, gdy czynią postępy w swojej praktyce magicznej. A dodanie regularnej praktyki jogi do już napiętego harmonogramu wiedźmy może rozwiązać je wszystkie. Wszystkie te pozycje jogi dla początkujących, takie jak Pozycja Dziecka, Pozycja Kota-Krowy, a nawet pozycja Zwłok, pomagają zwalczać letarg i wyczerpanie. Czarownice stają się lepiej przygotowane do radzenia sobie z niezliczonymi wyzwaniami życiowymi, włączając je do swojej codziennej praktyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *