Czary i Joga

Czary i Joga. Chociaż czary i joga to odrębne tradycje, mogą być wspaniałym uzupełnieniem siebie nawzajem. Czarownice mogą udoskonalić swoje Rzemiosło poprzez włączenie jogi do swojej codziennej rutyny. W rzeczywistości opublikowano ostatnio wiele artykułów na ten temat. Ale niewiele z nich omawia, w jaki sposób czary mogą być korzystne dla studentów jogi. Wiele podstawowych elementów tradycyjnej jogi jest trudnych do zrozumienia dla ludzi, którzy dopiero zaczynają. Jogin będzie miał łatwiejszą interakcję z bardziej ezoterycznymi elementami, które przekształcają jogę z prostego treningu w holistyczną lub duchową praktykę, jeśli studiuje czary i utrzymuje praktykę jogi.

Obie praktyki są dla siebie korzystne

Ucząc się umiejętności parapsychicznych, początkujące czarownice zwykle pytają, jak to się robi. TikTok jest zalany ludźmi szukającymi odpowiedzi na takie pytania. W przeciwieństwie do czarów, które mogą być skomplikowane przez ezoteryczne procedury lub kwiecistą terminologię, joga zapewnia proste rozwiązania tego typu problemów. Z drugiej strony wiele osób, które dopiero zaczynają przygodę z jogą, ma trudności z medytacją i relaksacją umysłu. Cierpliwość i wytrwałość to klasyczne metody jogi na radzenie sobie z tą trudnością i są one całkowicie uzasadnione. Jednak wielu nowych joginów denerwuje się i poddaje się „zanim nadejdzie magia”. Z drugiej strony czarostwo zapewnia mnóstwo rozwiązań do radzenia sobie z tą irytacją.

Wiele z tych metod jest bezpośrednio związanych z jogą i pomaga zwiększyć zdolność koncentracji. Możliwości te wahają się od zwykłego zapalenia świecy do wyrafinowanych zaklęć i rytuałów mających na celu koncentrację koncentracji wiedźmy.

Czary i Joga. Korzyści dla umysłu i ciała

Czary i Joga. Joga jest dobrze znana z tego, że angażuje zarówno umysł, jak i ciało, zdrugiej strony, te same całościowe elementy są często pomijane w dzikim pragnieniu wiedźmy rozwijania zdolności parapsychicznych i przyjmowania bardziej dionizyjskich aspektów Rzemiosła. Z drugiej strony czary zawierają elementy połączenia umysł-ciało, ponieważ uznaje całą naturę, w tym fizyczne ciało wiedźmy. Joga połączona z czarami pozwala wiedźmie połączyć się z tą rzeczywistością na głębszym poziomie.

Nie można podkreślić znaczenia ciała fizycznego w czarach. Niezależnie od tego, czy mówimy o utrzymaniu zdrowia fizycznego, czy o wytwarzaniu energii. Niestety, wiele współczesnych czarownic pomija ten aspekt Rzemiosła. W wyniku tego cierpią z powodu wielu innych aspektów ich psychicznego lub magicznego rozwoju. Jednym z wielu powodów, dla których joga jest darem niebios dla czarownic, które walczą o rozwinięcie swoich mocy psychicznych, jest to, że pomaga czarownicy nauczyć się, jak skuteczniej uzyskać dostęp do tej mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *