Czytanie wróżb

Czytanie wróżb. W ciągu ostatnich kilku lat można było zaobserwować odradzające się zainteresowanie wszystkimi rzeczami czarodziejskimi, wśród nich kartami tarota . Dla niektórych tarot jest poręczną sztuczką imprezową, sposobem na pomoc przyjacielowi w nawiązaniu kontaktów, którym inaczej mogliby się oprzeć. Dla innych tarot jest świętym, potężnym narzędziem do kierowania własnym życiem.

Chociaż karty tarota nabrały mistycznego znaczenia w kulturowej wyobraźni, pierwotnie miały być raczej grą towarzyską. Karty były używane co najmniej od połowy XV wieku. Najwcześniejsze zarejestrowane talie pochodzą z różnych części Włoch.

Pomiędzy tymi, którzy myślą, że to żart, a tymi, którzy uważają karty tarota za prawdziwą magię, znajduje się ogromna grupa, która uważa je za wnikliwe i zabawne, choć niekoniecznie nadprzyrodzone. Niezależnie od tego, czy staje się hobby, czy pracą na pełen etat , czytanie tarota (dla siebie i dla innych) może być pouczającym sposobem na zabicie czasu .

Czytanie wróżb. Czego potrzebuję?

Najpierw potrzebujesz talii tarota. Najpopularniejszą i najbardziej znaną talią jest Rider-Waite , narysowana przez ilustratorkę Pamelę Colman Smith i opublikowana w 1910 roku. Karty te są znane ze swoich prostych obrazów i prostego schematu kolorów i ich symbolikę. Z dużą ilością żółtego, błękitnego i szarego. Wiele osób poleca talię Rider-Waite początkującym, ponieważ znaczenie kart jest często intuicyjne. A jeśli tak nie jest, w książkach i Internecie znajduje się wiele przewodników interpretacyjnych. Wiele talii, w tym Rider-Waite, zawiera małą kartkę papieru określającą każdą z najczęstszych interpretacji karty.

Talia Wild Unknown jest jednak szczególnie ładna, choć – uczciwe ostrzeżenie – nieco mniej intuicyjna dla nowicjuszy. Morgan Greer pokład jest trochę jak Rider-Waite na sterydach. Symbole są podobne, ale twarze są większe i bardziej wyraziste, a kolory bardziej żywe i zróżnicowane. Istnieje zmodernizowany, różne pokłady i gra Thrones- tematycznie pokładów . Najważniejsze jest wybranie talii z obrazami, które Cię interesują, z symboliką, którą możesz zinterpretować. To Ty będziesz ich używać, więc muszą pasować do Twojej osobowości i stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *