Zdejmowanie klątw i uroków

Zdejmowanie klątw. „Witam serdecznie szukam kogoś kto zna się na tych sprawach i potrafi zobaczyć czy ktoś na mnie rzucił klątwę, urok , ponieważ mam takie przeczucie ze tak jest ,wszystko się wali wszystko od około 4 lat ,czy da się to jakoś sprawdzić i jak się oczyścić pozbyć się tego ?”

Zdejmowanie klątw
Zdejmowanie klątw

Objawów klątw i uroków może być wiele. Zazwyczaj są to niewytłumaczalne zbiegi okoliczności. Występują one nagle i patrząc po czasie nie mają one sensu. Tu jakaś kłótnia z kimś bliskim, tu jakaś porażka w projekcie który miał się udać…

Jeśli do tego towarzyszy temu niewytłumaczalna złość, zazdrość, brak sił – można brać pod uwagę działanie klątwy, uroku. To złorzeczenie zależy od naszej osobistej kondycji (czy mamy ochronę) oraz tego, jak bardzo ktoś się na nas zdenerwował.

Zdejmowanie klątw

„Witam Was serdecznie, na wstępie powiem, że potrzebuję pomocy… bo nie wiem co się ze mną dzieje. Wszystko układało się ok. Dostałam się na studia, spotykałam się z pewnym chłopakiem, byłam otwarta, lubiłam być w centrum uwagi. Obecnie stałam się zupełnie inną osobą.

Ponadto, nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. Teraz mam skoki ciśnienia i nagłe zmiany temperatury. Np. nagle dostaję gorączki 40 st nie da się jej zbić, po chwili przechodzi (taką sytuację z temperaturą miałam 2-3 razy w życiu. Dodam, że robiłam badania i wszystko jest w normie) Ciśnienie : w jeden dzień 90/60 , za tydzień 190/110 (mam 21 lat). Dodatkowo okazyjnie pojawia mi się wysypka na twarzy i szyi. Wygląda trochę jak malinki, lub jakieś uczulenie (byłam u dermatologa, lecz nie był w stanie określić skąd to się wzięło)

Objawy klątwy

I teraz tak. …. jakie są moje przypuszczenia ? – jadąc kiedyś autobusem z koleżanką dosiadł się do nas pewien mężczyzna. Nie przejmowałam się tym, co mówi, niestety niektóre rzeczy sprawdziły się… Boję się, że właśnie on mógł rzucić na mnie urok. Powiedział, ze poróżnię się z tą dziewczyną, która siedziała koło mnie i że pójdzie o chłopaka. co więcej nie ma ona do mnie szczerych intencji (tak było !! stało się!! )

Co więcej.. dodał, że poślubię mężczyznę na wózku inwalidzkim i że będzie mieć na imię Rafał (oczywiście tego nie chcę ! chciałabym jakoś temu zaradzić… POMÓŻCIE – będąc na weselu. złapałam welon. Panna młoda nie darzyła mnie sympatią lekko mówiąc. Nie miała ku temu powodów. Kiedy złapałam ten welon puściła mi spojrzenie… takie.. które do dziś pamiętam. Nasze oczy się spotkały i tak jakby na chwilę byłam gdzieś indziej. (wiem, że brzmi to abstrakcyjnie ..) Nie stałam za nią tylko obok, nawet nie chciałam uczestniczyć w tej zabawie. -zmarły ? Złe samopoczucie towarzyszy mi w dni związane ze śmiercią dziadka. Nie obchodziłam żałoby. Pamiętam, że kiedy umarł tj. 19.12 poszłam na imprezę. Nie byłam z nim blisko… Czy to może być powodem ?”

Z drugiej strony patrząc, taka kaskada problemów może mieć inne przyczyny:

– toksyczne związki i wampiry energetyczne w otoczeniu

– duchy

– traumy i blokady energii, które przyciągają kłopoty, a odpychają szczęście

Sprawdzić to można u osób biegłych w odczynianiu klątw i uroków i pracy z energią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *