RYTUAŁY MIŁOSNE

Rytuały miłosne  (uroki miłosne i erotyczne)

rytuał miłosny

Działają wszystkie na podobnej zasadzie. Czynności symboliczne i fizyczne, wykonywane podczas uroków miłosnych mają operować w taki sposób, by zmienić wibracje. Emitowane przez osobę będącą celem zaklęcia oraz tego, kto urok miłosny rzuca i dzięki temu lepiej je do siebie „dostroić”. Rytuały miłosne najczęściej są zamawiane przez osoby, które utraciły partnera/kę. Przez osoby, które nie widzą możliwości jego powrotu, ale też dla potrzeb czysto fizycznych.

Kiedy miłosny urok zaczyna działać, zmieniają się „częstotliwości”, na których dana osoba funkcjonowała dotychczas. Staje się ona bardziej podatna i uwrażliwiona na odbiór konkretnych przekazów i działań.

W magii solarnej mag rzuca zaklęcie (na przykład atrakcyjności) na siebie lub tego, kto go o to poprosił i czeka, aż zadziała ona na kogoś z otoczenia. Tymczasem w magii lunarnej energia kierowana jest na jedną , konkretna osobę. Magia miłosna ma za zadanie przyciągnąć i związać ją węzłem miłości z magiem lub osobą, która poprosiła go o pomoc.

Jak każde działanie nastawione na osiągnięcie celu, tak i magia miłosna wymaga pewnego wysiłku. Aby zaklęcie zadziałało, trzeba dać coś z siebie (sporo zazwyczaj energii).

Jeśli mag umiejętnie połączy zaklęcie, działania pomocnicze i praktyczne, to dzięki odpowiedniej zmianie wibracji można zacząć pojawiać się w snach, czy fantazjach snutych na jawie przez osobę będącej celem uroku miłosnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *