Numerologia czyli magia liczb

Numerologia: co to jest? Jak to działa?

Czy słyszałeś o numerologii? Może zawsze widzisz tę samą liczbę przez całe życie? Czy przyciągają Cię określone liczby? Może chcesz dowiedzieć się więcej o numerologii ? Może nie masz pojęcia, czym jest numerologia?

numerologia
numerologia

Co to jest numerologia?

Mówiąc najprościej, numerologia to nauka o liczbach w twoim życiu. Możesz odkryć informacje o świecie, a także o każdej osobie, korzystając z niej. Jest postrzegana jako uniwersalny język liczb.

Jeśli znasz astrologię, możesz wiedzieć trochę o numerologii. Jest podobna na kilka sposobów, ale wykorzystuje inną metodę uzyskiwania informacji i wglądu: liczby.

Numerologia to idea, że ​​wszechświat jest systemem i po rozbiciu pozostaje nam element podstawowy, jakim są liczby. Liczby te mogą następnie pomóc nam lepiej zrozumieć świat i siebie jako jednostki.

Znajdowanie znaczenia w liczbach

Numerologia to idea, że ​​wszechświat jest systemem. Po rozbiciu pozostaje nam element podstawowy, jakim są liczby. Rozumiejąc, że wszystko na świecie jest zależne od liczb i może się z nimi równać, numerolog może wziąć wiele elementów osoby i podzielić je na znaczące liczby różnymi metodami. Liczby te mogą być następnie wykorzystane, aby pomóc nam lepiej zrozumieć świat i siebie jako jednostki. Możesz odkryć wgląd w swój cel i cechy osobowości, opracowując między innymi numer ścieżki życia, numer ekspresji i liczbę pragnień serca.

Historia numerologii

Skąd się wzięła numerologia i jak powstała, jest niejako tajemnicą, podobnie jak wiele starożytnych filozofii. O Egipcie i Babilonie mówi się, że znajdują się tam najwcześniejsze pisemne zapisy numerologii.

Inne dowody wskazują, że numerologia była używana tysiące lat temu w Rzymie, Chinach, Grecji i Japonii.

Współczesną numerologię przypisuje się zwykle Pitagorasowi, który był greckim filozofem. Chociaż nie wiadomo, czy wynalazł numerologię, miał za sobą kilka teorii, które przeniosły liczby na zupełnie inny poziom. Te teorie są teraz powodem, dla którego Pitagoras ma uznanie dla współczesnej numerologii.

Dr Julian Stenton był właściwie osobą, która wymyśliła nazwę „Numerologia”.

Jak działa numerologia? Podstawy

Sposób działania numerologii jest w rzeczywistości dość skomplikowany i zwykle wymaga od mistrza numerologia dostarczenia szczegółowych i dokładnych odczytów. Chociaż możesz łatwo znaleźć numer swojej ścieżki życia, to sposób, w jaki te liczby współdziałają, musi być właściwie zinterpretowany.

Ideą numerologii jest to, że na kosmos i twoje życie wpływa data urodzenia, imię urodzenia i wiele innych czynników otaczających osobę. W ten sposób istnieją szerokie obszary, których może dostarczyć prognoza numerologiczna. W konsekwencji może dostarczyć często zdumiewających informacji o kimś.

Uważa się, że we Wszechświecie nie ma zbiegów okoliczności, że twoje imię i data urodzenia wpływają na podróż, którą będziesz odbywać, i na twoje cechy w taki sam sposób, jak niektórzy patrzą na horoskopy lub astrologię, aby zinterpretować znaki lub przeznaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *