Muzyka w magii rytualnej

Muzyka w magii rytualnej. Muzyka jest ze swej natury magiczna. Muzyk jest na swój sposób czarodziejem, kształtującym emocje, idee i nastroje swoich słuchaczy. Muzyka inspiruje sztukę, sny i moc zaklętej myśli. Nauka włączania go do czarów przychodzi tak naturalnie, jak drzemka na słońcu. Jeśli masz tendencję do odprawiania swoich rytuałów w ciszy, daj muzyce szansę wzmocnienia Twojego Rzemiosła i wniesienia nowego światła do Twojej praktyki. Wybór muzyki do magii. Wybierając kawałek dla któregokolwiek z poniższych pomysłów, pozwól, aby poprowadziła Cię intuicja. Muzyka jest reakcją chemiczną zachodzącą w mózgu i oddziałuje na każdego w wyjątkowy sposób. Nie musi być „czarownica”, aby była magiczna. Tak, możesz użyć jazzu. Możesz użyć metalu z lat 80-tych. Możesz użyć klasycznego lub południowego hip hopu lub hiszpańskiej gitary flamenco.  Twój wybór jest wyłącznie twój – tak jak twoje zaklęcia. Wszystko, co się liczy, to nastrój i ton, który ci nadaje.

Aby wywołać trans

Używanie muzyki do wywoływania odmiennych stanów świadomości jest zjawiskiem powszechnym. Niektórzy ludzie przysięgają na określone rytmy i określone techniki. Ale większość muzyki wywołującej trans używa stałych, progresywnych rytmów z niewielką zmiennością. Mimo to polecam wszystko, co ci odpowiada. Spróbuj usiąść w cichym pokoju w czasie, gdy nikt ci nie będzie przeszkadzał. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że synchronizujesz jakąś część siebie — oddech, bicie serca, a nawet szybkość myśli — z rytmem wybranej muzyki. Bądź cierpliwy. Większość transowych prac buduje się z czasem i odkryjesz, że poprawiasz się wraz z praktyką.

Aby wprowadzić nastrój do rytuału lub zaklęcia

Muzyka w magii rytualnej. Wszyscy intuicyjnie i dobrze wiemy, że muzyka wywołuje w nas głębokie emocje, przywołuje dawno zapomniane wspomnienia, a nawet zmienia nasze postrzeganie czasu i przestrzeni. Istnieje cała gałąź psychologii zwana psychoakustyką (wiem, też kocham to słowo), która bada wpływ muzyki na stan psychiczny. Wykorzystaj tę zmianę w postrzeganiu, aby napędzać swoją pracę nad zaklęciami, grając utwór przed zaklęciem, który nadaje określony ton. Na przykład stara, gardłowa piosenka miłosna przed zaklęciem romantycznym lub uspokajający utwór instrumentalny przed rytuałem uzdrawiania działa jak wprowadzenie do nastroju, który chcesz wprowadzić w swoje zaklęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *