Magiczny wpływ planet na dni tygodnia, cz. 1

Magiczny wpływ planet na dni tygodnia. W starożytnej astrologii na dni tygodnia wpływa pięć pierwszych stworzonych planet, a także Słońce i Księżyc. Dzień planetarny zaczyna się wraz ze wschodem słońca, jest podzielony na 24 godziny i kończy się o wschodzie słońca następnego dnia, kiedy przejmuje kontrolę nowa planeta. Być może słyszałeś więcej wiadomości i rozmów na temat przejścia amerykańskiej siły roboczej na czterodniowy tydzień pracy w celu poprawy zdrowia psychicznego, kreatywności i produktywności. Koncepcja ta została wdrożona w Islandii (i rozprzestrzeniła się na Hiszpanię i Nową Zelandię) i odniosła ogromny sukces. Załóżmy, że amerykańska siła robocza zdecydowała się wdrożyć tę metodę zarówno w swoich biurach, jak iw marketingu. W takim przypadku jestem przekonany, że byliby mile zaskoczeni morale pracowników, równowagą między pracą a życiem prywatnym i wydajnością. Będą pracować z energiami dnia, a nie przeciwko nim.

Oto krótki opis Dni Planetarnych i sposobów wykorzystania go na swoją korzyść:

Poniedziałek – Dzień Księżyca. Dzień dostrojony do Boskiej Kobiecości; ma działać refleksyjnie i oczyszczająco. To dobry czas na duchowe oczyszczenie siebie, domu lub biura. Przydatna będzie dla Ciebie praca nad projektami, które wymagają spokojnych, metodycznych działań lub przygotowania do nadchodzącego tygodnia. Ubieranie się w kolory dnia, biele, błękity, szarości, może zwiększyć energię i nastrój, których doświadczasz.

Magiczny wpływ planet na dni tygodnia

Wtorek – Dzień Marsa. Mars wpływa na takie zachowania, jak działanie, agresja, pewność siebie i ambicja. Uważam, że wtorki szczególnie do mnie pasują, ponieważ urodziłem się we wtorek. Boska Męskość wpływa na Dzień Marsa; jednak może się włączyć, ponieważ granica między agresją a jawnym konfliktem jest cienka. Lubię wykorzystywać wtorki na treningi, projekty, które odkładam, życie seksualne, a jako Koziorożec im bardziej jestem produktywna, tym więcej miejsca mam na skupienie się na swoich ambicjach i budowaniu pewności siebie. Jeśli inni wokół ciebie dużo biją lub projektują, staraj się nie brać tego do siebie. Kolory: czerwony.

Środa – Dzień Merkurego decyduje o tym, jak często się komunikujemy i przemieszczamy z jednego miejsca do drugiego. Mamy tendencję do nadrabiania zaległości w SMS-ach, rozmowach telefonicznych, randkach lub planowaniu w środy. Planowanie rozmowy kwalifikacyjnej, pisanie dokumentów, wykonanie tej rozmowy telefonicznej prawdopodobnie przebiegnie znacznie sprawniej. Jeśli jesteś osobą, która denerwuje się, rozmawiając lub śpiewając publicznie, zachęcam do zaplanowania prezentacji i występów w te dni, aby dodać sobie pewności siebie. Poświęcam czas, aby zadzwonić do starych przyjaciół i rodziny lub zaplanować wycieczki. Kolory: zielony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *