Karty Tarota – rodzaje talii

Karty Tarota. Znalezienie najlepszej dla siebie talii Tarota to bardzo osobista i ważna podróż. Sam jako miłośnik Tarota wiem, że jest tak wiele rzeczy do rozważenia, aby dobrać odpowiednią talię.

Karty Tarota
Karty Tarota

Musisz zwrócić uwagę na kilka spraw. Jak podobają ci się zdjęcia? Czy możesz łatwo rozszyfrować znaczenie kart? Czy będziesz używać swojej talii do użytku osobistego lub komercyjnego?

Dobra wiadomość jest taka, że ​​rośnie nie tylko liczba miłośników Tarota. Wraz z nią również liczba pięknie zaprojektowanych talii Tarota.

Problem polega jednak na tym, że w tej chwili nie ma jednego miejsca, które ułatwiłoby znalezienie popularnych, zyskujących na popularności i dostępnych talii Tarota na rynku.

To właśnie postanowiłem zrobić w tym artykule. Aby ułatwić i bez wysiłku znaleźć talię Tarota, która będzie współgrać z Tobą i Twoimi życzeniami.

KARTY TAROTA – NAJLEPSZE TALIE

Jeśli po przejrzeniu wszystkich naszych talii nie jesteś pewien, którą wybrać, może ułatwi Ci sprawę mój wpis.

I nie martw się, nie zastanawiaj nad starym mitem, że nigdy nie powinno się kupować własnej talii Tarota. Tak nie jest.

POKŁAD TAROTA RIDER-WAITE

Talia Rider-Waite jest uważana za złoty standard w społeczności Tarota. Narysowana po raz pierwszy w 1909 roku przez Pamelę Colman Smith pod kierunkiem Arthura Edwarda Waite’a, talia oferuje żywe i klasyczne interpretacje każdej z głównych i mniejszych kart arkana.

Możesz powiedzieć, że jest to najpopularniejsza talia Tarota na świecie. Jest to klasyczna talia, która była ulubioną zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych entuzjastów Tarota i nie sądzę, aby w najbliższym czasie została zrzucona z tronu.

Żywe rysunki Smitha przekształciły standardową talię Tarota i nadal pozostaje jedną z najlepszych talii w każdej kolekcji. Gorąco polecam tę talię, jeśli jesteś zupełnie nowy w Tarocie, ponieważ większość opisów znaczenia kart jest oparta na tej właśnie talii.

DZIKA NIEZNANA TALIA TAROTA

Talia tarota Wild Unknown to pełna talia kart, która uosabia magię i tajemnicę. Karty są głównie czarno-białe. Więc jeśli szukasz kolorowej talii tarota, wybierz inną, taką jak talia Modern Witch lub Mystic Monday. Ale karty mają piękne kolorowe detale.

Do talii dołączony jest szczegółowy i łatwy do zrozumienia przewodnik, który pomoże również poznać tajniki dywinacji. Zawiera nie tylko znaczenie kart, ale także łatwe interpretowanie całości i rzeczy techniczne, takie jak tasowanie kart.

Poziom tego przewodnika jest tak wysoki, że ​​sama książka sprawia, że ​​warto kupić tę talię Tarota

Ze względu na szczegółową książkę polecałbym tę talię nawet początkującym, którzy nie są gotowi na standardową talię tarota Rider-Waite. Pamiętaj tylko, że karty dworskie mają inne nazwy, ale przyzwyczaisz się do tego dość szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *