Krew menstruacyjna w magii

Krew menstruacyjna w magii. O magii krwi menstruacyjnej trzeba mówić więcej. Istnieje wiele sposobów wykorzystania krwi menstruacyjnej w magii, zarówno białej, jak i czarnej.

Krew menstruacyjna w magii
Krew menstruacyjna w magii

Zagadnienie magii krwi jest rozległe, że ​​zasługuje na szczegółowe omówienie, ale magia krwi menstruacyjnej jest gatunkiem często pomijanym.

Kiedy kobieta dostaje okres, może odczuwać odpływ energii fizycznej. Jednak kiedy organizm wydala krew menstruacyjną, kobieta wkracza w inną fazę wewnętrznej mocy. Używając magii krwi menstruacyjnej, możemy urodzić to, co jest w duchu, a nie w ciele.

Ci, którzy miesiączkują, będą wiedzieć, jak głęboko są przywiązani do rytmów pompowania odpływów i odpływów, bierności i mocy w różnych momentach cyklu. W miarę jak księżyc przybywa i ubywa, tak samo dzieje się z cyklem menstruacyjnym.

Miesiączka to czas na samopoznanie, refleksję, wróżenie i siłę „przyciągania”

Czy Magia Krwi Menstruacyjnej Jest Bezpieczna? Czy To Mroczna Magia?

Magia krwi i rytuał nie wymagają poświęcenia, ponieważ można je swobodnie i bezpiecznie zabrać z własnego ciała. Jeśli myślisz, że to niebezpieczne, nie jest bardziej ani mniej niebezpieczne niż młotek, ogień lub długopis, którym włada miłośnik słów.

Krew menstruacyjna ma całą moc krwi i jest dla ciebie bardzo osobista. Co więcej, wiąże się z nim tabu. Podobnie jak czary na przestrzeni wieków, krew menstruacyjna jest unikana, zawstydzana, ukrywana. Ale jeśli miesiączkujesz, to jest TWOJA moc.

Nie do nas )mężczyzn) należy mówić, jak wykorzystać moc okresu do wykonywania zaklęć i rytuałów. Kobieto masz swój własny kompas moralny. Możesz użyć krwi menstruacyjnej zarówno do białej, jak i czarnej magii. Na przykład związania innej osoby z twoją wolą.

Typowe Zastosowania Krwi Menstruacyjnej W Magii

Krew menstruacyjna jest często używana do zaklęć związanych z pociągiem seksualnym, miłością, dominacją i płodnością. Często wiąże się to raczej z siłą ciągnięcia niż z siłą pchania. Dlatego służy jako potężne narzędzie przyciągania.

Wszyscy magicy mają swoje głęboko odczuwane opinie, a niektórzy uważają, że krew menstruacyjna nie ma wartości, ponieważ to ciało odrzuca coś, czego już nie potrzebuje. Ale pomyśl o potencjale pustego naczynia, zwłaszcza takiego, które ma swoją własną siłę przyciągania.

Krew menstruacyjna w magii jest szczególnie cenna, gdy tworzysz przestrzeń, w której możesz nie tylko pozwolić, ale także „przyciągnąć” coś w swoje życie.

Twoje rytuały menstruacyjne mogą uwolnić niepotrzebne, stworzyć przestrzeń i przyciągnąć to, czego pragniesz, do swojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *