Komponenty magii miłosnej

Komponenty magii miłosnej – cierpliwość. Musisz uzbroić się w cierpliwość z tymi zaklęciami czarnej magii dla miłości. Po pierwsze, powinieneś zrozumieć, że rytuał wymaga czasu, aby poprawić to, co ktoś do ciebie czuje. W związku z tym nie idź w rytuały, oczekując rezultatów z dnia na dzień. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zachować zimną krew przez cały czas. Staraj się jak najwięcej zachować spokój i opanowanie.

Komponenty magii miłosnej. Twoje intencje mają znaczenie

Czarna magia, która sprawia, że ​​ktoś cię pokocha, obraca się wokół energii wytwarzanych przez osoby zaangażowane w rytuał – energia i nastrój, które wnosisz do zaklęcia czarnej magii, mają duże znaczenie. Na przykład, kiedy rzucasz miłosne zaklęcia czarnej magii z samolubnych uczuć, uwolnienie negatywnej energii wpłynie na rytuał i jego moc. Tak, rytuał może na razie zadziałać, ale efekty będziesz musiał poczuć później.

Jedną z rzeczy, które należy kontrolować podczas zaklęć miłosnych czarnej magii, jest współczucie. Zawsze bądź współczujący podczas rzucania tych zaklęć miłosnych. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do tego będziesz mieszać się z otaczającymi energiami, osłabiając w ten sposób zaklęcie. Dodatkowo współczuciu powinna towarzyszyć empatia dla innych ludzi. Oznacza to, że nawet jeśli nie chcesz, aby magiczne zaklęcia miłosne działały; stawiasz innych w kompromitującej sytuacji, która może wpłynąć na nich emocjonalnie.

Trzymaj swoje obsesje pod kontrolą

Wszyscy rozumiemy, że pomysł, że skończysz z tą jedną osobą, na którą patrzysz od dłuższego czasu, jest taką radością. Jednak nawet jeśli sprawia to radość, zawsze powinieneś starać się zachować zimną krew podczas całego rytuału. Tak, możesz dać się ponieść pomysłowi znalezienia miłości, ale nie pozwól, aby weszła ci w drogę i miłości, budując zamki w powietrzu.

Dodatkowo pomogłoby, gdybyś starał się nie zajmować skutkami, które mogą wystąpić po rzuceniu zaklęcia. Obejmuje to wątpliwości, czy naprawdę zdobędziesz miłość swojego życia i robienie planów, zanim zaklęcie czarnej magii zadziała. Aby być po bezpiecznej stronie, najlepiej byłoby, gdybyś zrobił to, o co prosi twój czarodziej, a następnie usiadł i poczekał na wyniki.

Obsesja na punkcie tego, jak zaklęcie okaże się mieć duży wpływ na wyniki. Możesz nawet spróbować zaangażować się w różne czynności, które mogą zająć twoją głowę, aby zapomnieć o zaklęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *