ZAKLĘCIA MAGICZNE

Czarna magia posiada w swoim arsenale wiele najrozmaitszych zaklęć na różne okoliczności, po które sięgają osoby ze wszystkich warstw społecznych. Zaklęcia magiczne stanowią element codzienności dla wielu z nas, choć niektórzy nie zdają sobie z tego nawet sprawy

ZAKLECIA MIŁOSNE

Zaklęcia miłosne, erotyczne i przyciągające działają wszystkie na podobnej zasadzie. Czynności symboliczne i fizyczne, wykonywane podczas rytuałów mają operować w taki sposób, by zmienić wibracje emitowane przez osobę będącą celem zaklęcia oraz tego, kto zaklęcie rzuca i dzięki temu lepiej je do siebie „dostroić”

Kiedy miłosne zaklęcie zaczyna działać, zmieniają się „częstotliwości”, na których dana osoba funkcjonowała dotychczas, tak że staje się ona bardziej podatna na odbiór konkretnych przekazów i działań.

W magii solarnej adept rzuca zaklęcie (na przykład atrakcyjności) na siebie i czeka, aż zadziała ono na kogoś z otoczenia, tymczasem w magii lunarnej energia kierowana jest na jedną, konkretna osobę.

Jak każde działanie nastawione na osiągnięcie celu, tak i magia wymaga pewnego wysiłku. Aby zaklęcie działało, trzeba dać coś z siebie. Dlatego mag podczas rytuału zużywa bardzo dużo energii, która jest w specjalny sposób gromadzona podczas przygotowań do rytuału.

Do tego trzeba być osiągalnym. Nasz wybranek nie może o nas śnić, jeśli po prostu nas nie zauważył albo nie może z nami porozmawiać. Nawet silne zaklęcie nie potrafi działać aż tak mocno, jeśli ktoś zamyka się w swojej „wieży” i czeka na wybawcę. Jeśli jednak połączymy zaklęcie z działaniami praktycznymi, to dzięki odpowiedniej zmianie wibracji zaczniemy pojawiać się w snach czy fantazjach osoby będącej celem zaklęcia.

ZAKLĘCIA ZAPEWNIAJĄCE SZCZĘŚCIE I PIENIADZE

Wielu z nas ma poczucie, że coraz więcej pracuje, a finansowych rezultatów nie widać. Życie przecieka nam miedzy palcami, ponieważ ciągle brakuje nam pieniędzy. A może warto zastosować odpowiednie zaklęcie pieniężne? Wiele osób majętnych zarobiło pierwsze duże pieniądze dzięki szczęściu, nieoczekiwanym okolicznościom oraz swoim umiejętnościom, by takie niezwykłe sytuacje wykorzystywać z pożytkiem dla siebie. Taką okolicznością może być sprzyjająca magiczna energia.

Na świecie nie istnieją zbiegi okoliczności. To, czego nam potrzeba, dostajemy od Kosmosu, a jeśli umiemy pomóc losowi, możemy otrzymać dużo więcej. Jeżeli pieniądze pomogą nam spełnić marzenia, jeśli uważamy je za środek, a nie cel, a ponadto na nie zasługujemy, to powinniśmy pomóc sobie magią, by zwiększyć swoje szanse.

Sposobów na magiczne wzbogacenie się jest wiele i mogą one działać w sposób zupełnie niespodziewany – zamiast spadku otrzymamy awans, zamiast podwyżki „przypadkiem” wygramy na loterii albo otrzymamy pieniądze z miejsca, które nam nawet nie przychodzi do głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *