Rytuały ochronne

Rytuały ochronne pozwalają wprowadzić w nasze życie harmonię, oczyścić pomieszczenia i przedmioty, podnieść własne wibracje i uchronić się przed negatywnymi wpływami otoczenia oraz zacząć skutecznie kierować własną energię ku określonym celom.

Rytuały ochronne

Osoby praktykujące magię powinny bardzo poważnie rozważyć każdy wykonany rytuał i rzucone zaklęcie. Bowiem, nawet nieświadomie, mając na myśli jedynie pozytywny efekt, możemy przyczynić się do wyrządzenia komuś krzywdy. Jeżeli jednak rzucona na nas klątwa czy wysłana negatywna energia nie są tylko naszą iluzją, możemy im przeciwdziałać, stosując odpowiednie rytuały. Nie tylko czarownice mogą zajmować się czarami. Samodzielnie możemy wykonać rytuał na odwrócenie klątwy oraz ochronę. Np. praktyka palenia świec „do góry nogami” jest często wykorzystywana w rzucaniu klątw, ale może znaleźć również zastosowanie w ich odwracaniu i odsyłaniu nadawcy. Rytuał ochronny polegający natomiast na wykonaniu „butelki czarownicy” przeprowadzisz z pomocą rzeczy, które kupisz w prawie każdym sklepie.

Rytuał na odbicie klątwy

Będziesz potrzebował czarnej świecy, puszki pełnej brudu i sproszkowanych muszli kraba. Weź świecę, zapal ją i umieść w świeczniku. Musisz postarać się złapać częstotliwość nadawcy klątwy. Musisz to robić, koncentrując się na świecy. Świeca teraz utożsamia pierwotne przekleństwo. Gdy twój umysł stanowczo chwyci się klątwy, weź świecę w dłoń i odwróć tak, by wosk skapywał do puszki wypełnionej brudem i proszkiem z muszli. Możesz rzucić to zaklęcie także bez wykorzystania muszli kraba, ale on, z racji tego, że porusza się do tyłu, stanowi dodatkowy element symbolizujący odwrócenie. Po tym, jak świeca się dość mocno wypali odłam jej końcówkę, ukazując tkwiący w tym przedmiocie knot. Zapal znowu świecę i odstaw na świecznik. Jak tylko to zrobisz, wypowiedz następujące oskarżenie: Twoja sztuczka została odwrócona.Twoje przekleństwo zostało zwrócone.Siłą, ogniem i niezłomnością woliSam stań się ofiarą choroby, którą zesłałeś.

Wszystkie te działania powinieneś podejmować, będąc w stanie słusznego gniewu. Dotyczy to szczególnie momentów rytuału, podczas których pracujesz ze świecą. Pozwól się jej następnie wypalić. Po wykonaniu rytuału możesz zanieść jego pozostałości do mieszkania przeciwnika lub też pozbyć się ich, wrzucając je do jakiegoś strumienia bądź rzeki.

Odbicie wrogiej energii od nadawcy

Jeżeli ktoś wysyła do Ciebie negatywną energię, możesz ją od siebie odbić, używając „butelki czarownicy”. Takie „butelki zaklęć” są używane od wieków, ale pierwsze z nich często zawierały nieprzyjemne lub nawet niebezpieczne składniki, takie jak mocz czy rtęć. Poniżej znajduje się równie skuteczna i przy tym bezpieczna formuła, do której składniki bez problemu kupisz w sklepie.

Ochronna Butelka Zaklęć

– 5 gałązek świeżego rozmarynu

– 2 szklanki wody

– 5 ząbków czosnku

– 9 szpilek

– kosmyk włosów lub obcięte paznokcie

– duży słój

– 1 czarna lub czerwona świeca (wybierz kolor, który według Ciebie ma większą moc)

W garnku podgrzewaj wodę aż do momentu zagotowania, potem zdejmij z ognia i wrzuć do wody rozmaryn. Przykryj garnek i pozostaw, aż całkowicie wystygnie. Gdy napar ostygnie, możesz zacząć rytuał. Zapal świecę. Czosnek, szpilki i kosmyk (lub obcięte paznokcie) włóż do słoika, razem z gałązkami rozmarynku wyłowionymi z wody. Następnie, ostrożnie przelej napar z garnka, zalewając pozostałe składniki.

Szczelnie zamknij słój. Weź go w obie dłonie i skup się na poczuciu bezpieczeństwa i obrony. Poczuj jak z twoich dłoni promieniuje białe światło wypełniające słój. Emituj je do chwili, gdy poczujesz, że słoik już więcej go nie pomieści. Podnieś świece i woskiem zalakuj całą pokrywkę. Gdy to zrobisz, unieś słoik w obu dłoniach i powiedz: Butelko czarów z ziołami i szpilkami, pochłaniaj zło wszelkie, które próbuje mnie ranić. Chroń mnie przed złem oraz zagrożeniem. W twoje ręce się oddaję, niechaj tak się stanie.

Słój schowaj w domu, zakop w ziemi lub ustaw u podnóża kominka. To tradycyjne miejsce, w którym ustawia się butelkę z czarami, która ma nas ochraniać.

https://www.rytualymagiczne.com.pl/kategoria-produktu/rytualy-ochronne-i-finansowe/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.